Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha külföldre megyek dolgozni,...

Ha külföldre megyek dolgozni, előfordulhat-e, hogy átvernek? (magyar vállalkozón keresztül)

Figyelt kérdés

Esetleg hogyan tudnám kivédeni?Járt-e már így valaki?

Tapasztalatokat,hasznos információkat kérnék!



2012. máj. 21. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Leginkább úgy, hogy kerülsz mindenféle magyar vállalkozót. Keress inkább normális, bejelentett munkát osztrák munkáltatóval, normális munkaszerződéssel, és akkor nem lehet baj.
2012. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb magyar vállalkozó bizony csúnyán átveri az embert aki munkát keres.

A barátnőmet nemcsak pénzzel húzták le,de amikor leszállt a londoni repülőtéren,akkor derült ki,hogy a szállása amit szereztek egy borzalmas helyen lévő undorító lakás,és még meló sem volt.

Volt aki nekem írt,hogy segítsünk mert a férjét,és 4 magyart csúnyán becsapták.Dolgoztak 2 hónapig,de nem kaptak egy fillért sem.Ott álltak szállás és pénz nélkül..

Ahogy ellőttem is írták.Kivédeni úgy tudod,ha nem magyar vállalkozóval szövetkezel.

2012. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legjobban a munkaközvetítőket kell kerülni, ha előre kérnek pénzt, akkor mindenképpen!! Az interneten ma már simán lehet állást keresni, én ezt javasolnám.
2012. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!