Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik autóval foglalkozó...

Létezik autóval foglalkozó jól kereső állás?

Figyelt kérdés
Mindenem az autó, ebből szeretnék felnőtt koromban megélni. Gondolkodtam gépészmérnökin, de azt mondják, nagyon kemény, és aki nem elég kitartó, az bebukik, én nem tudnám mennyire lennék kitartó. A válaszokat előre is köszönöm. 16/f Üdv.

2012. máj. 22. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én külföldön dolgozom, veterán autókat restaurálok, és elárulom hogy nagyon jól lehet vele keresni, ha a megfelelő gyakorlat megvan.
2012. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Van egy mérnöki képzés ami közelebb áll az autókhoz, a járműmérnöki képzés..


Egyébként meg ne higgy senkinek semmit( az tuti hogy tanulni kell, mert ha nem akkor télleg baj lesz, de ne így indulj neki, hogy valaki kiábrándított) :D Milyen suliba tanulsz ? Műszaki vonal ? ha tetszik a mérnöki pálya, menj el nyílt napokra, minden fősulinak és egyetemnek szokott lenni nyílt napja.


Pl.: Kecskemét, Mercedes gyár, oda is vesznek fel embereket, mérnököket, festőket, összeszerelőket szalag mellé. stb...

2012. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Tudom ajánlani a Forma 1 pilóta állást, szuperül lehet vele keresni, és gondolom egy álmod válna valóra.
2012. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jóvicc kedves utolsó, a forma 1-nek szerintem nincs annyi köze az autókhoz. :) Kedves első kettő, köszönöm a válaszotokat, neked is utolsó!
2012. máj. 22. 21:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos csak sima gimiben tanulok, nyelvis voltam tavaly, most vagyok tizedikes, tanulás szempontjából 9. osztályos. Idén esett le, hogy engem érdekel, és szeretem a matekot és a fizikát meg az autókat, kerestem olyan szakmát, ahol a kettő egybevág, az lett a mérnöki, amiről később lemondtak engem.
2012. máj. 22. 21:35
 6/6 anonim ***** válasza:

nem kell lemondani a mérnökségről, nagyon szép hivatás, csak kitartás kell hozzá.

a ponthatárok sem magasak, bekerülni be lehet, onnan meg már tényleg csak rajtad múlik és a kitartásodon.

jól is lehet vele keresni, könnyen el is lehet helyezkedni. én pl közgazdasági szakközépsuliba jártam és így tanulok mérnöknek... semmi sem lehetetlen csak akarni kell

2012. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!