Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek esti gimi mellet...

Szerintetek esti gimi mellet képtelenség éjjeli munkát végezni?

Figyelt kérdés
esti gimibe járok és most el akarok menni a tescoba éjszakai árufeltöltőnek de anyám azt mondja nem bírnám.
2012. máj. 23. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
El lehet menni, esti gimi az heti 2-3 alkalommal van délutánonként este 7-8 körül végeznél vele szerintem ha jól tudom tescoba az éjszakai műszak kezdés 10 körül van simán bírnád másnap délelőtt alszol majd ha sulis napod van akkor délbe felkelsz eszel elkészülsz és elmész. Bár az éjszakai műszakot nagyon nehéz megszokni én csináltam már elég sokszor mert nekem úgy van a munkahelyemen hogy 2 hetente éjszaka dolgozok, de bírom rendesen és szeretem csinálni mert akkor a gyárba nyugi van semmi főnök nincs bent csak a műszakvezető azzal meg haverba vagyok nagyon laza a munka akkor nem szakadunk meg egyáltalán és több pihenőnk is van akkor. Ha megszokod az éjszakázást és a nappali alvást simán bírhatod.
2012. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22-től 6-ig tart a műszak, szerintem kivitelezhető.
2012. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én éjszakai munka mellett érettségiztem le esti gimiben.Emellett családom,és gyerekem is van akikkel foglalkoznom kellett.34 évesen mindenből négyes lettem(pedig nem vagyok egy tanulós ember)
2012. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!