Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A statiszta állások mennyire...

A statiszta állások mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
érdemes rájuk jelentkezni?
2012. máj. 29. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy érdemes jelentkezni, oszt vagy bekerülsz, vagy nem.
2012. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak majd tudd rugalmasan beosztani az idődet, mert ahol én vagyok ott az van hogy kb. 1-2 nappal vagy 1 héttel forgatás előtt szólnak hogy kéne menni ilyen egész napokra. Megélni nyilván nem nagyon fogsz belőle. (bár ez nyilván a testi adottságoktól is függ. ;-)
2012. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ügynökségekkel kell vigyázni.

Sokan csak beregisztráljék az embereket, munka meg nincs náluk, kamuügynökségek.

Viszont a jó ügynökségek megbízhatóak.

Barátnőm rendszeresen jár statisztálni, sokat megy tapsolni is, meg háttérszereplőnek is, illetve reklámokhoz is sokat hívják castingra és már volt "röhögő háttér" pár reklámban.

Az is mindig ügynökségektől függ, hogy melyik hogy fizet.

Van aki már helyben, de általában 30 nappal a munka után.

A lényeg, hogy megbízható ügynökséggel szabad csak dolgozni.

2012. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ebből jön a nagy kérdés, hogy melyik a megbízható ügynökség?
2012. jún. 14. 17:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő a filmgyárban végzett el egy statisztafelkészítést, és ott kapott 10-12 ügynökséghez elérhetőséget, ők biztos, hogy korrektek.

Egyébként lehetetlen kiszűrni, barátnőm is nagyon sok helyre regisztrált előtte, és semmi nem garancia.

Talán az, ha az ügynökség referenciái között a honlapukon olyan produkciókat találsz, amik leellenőrizhetőek.

Külföldi produkciókat az ír ki, aki csak akar, és az ingyenesség sem jelent semmit.

Volt hely, ahol ingyenes volt a regisztráció, aztán konzumálásra akarták onnan beszervezni.

Csak ez a statisztaiskolás lista vált be neki, azóta sokat jár tapsolni, meg castingokra.

2012. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
miféle castingokra jár ha szabad kérdeznem?
2012. jún. 15. 23:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindig olyanra, amilyenre hívják. :)

Leginkább reklámokhoz castingolnak, de volt már filmekhez kiemelt statisztákat válogató castingon is.

2012. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
melyik filmgyárban végezte el? gondolom fizetős volt, igaz? :)
2012. jún. 16. 15:30
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, hány filmgyár van.. ez valahol a Róna utcában volt.

Fizetős volt persze, manapság már mi van ingyen? :))

De neki megérte.

3 munkából visszajött a tanfolyam ára, előtte viszont 30-40 ezret is elszórt mindenféle kamuügynökségekhez regdíjként, ami meg soha nem jött vissza.

De félre ne érts, nem vagyok ügynök! :)

Csak mivel neki bevált, gondoltam másnak is beválhat.

A jót érdemes megosztani! :)

2012. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!