Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valakinek van információja...

Valakinek van információja erről a cégről? "Falcon Investments Holding S. A" Luxemburgi munkát hirdetnek, csak nem tudom hogy megbízhatóak-e?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 16:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
kamu meló
2012. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 mami63 válasza:
én jelentkeztem a munkára,elég meggyőzőek voltak.
2012. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 bokiur válasza:
Szerzödni volt már valaki?
2012. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Nekem kedden kellene menni aláírni a szerződést, de nekem az előleg befizetése, meg még pár dolog nagyon gyanús. Valakinek van valami infója a cégről, vagy van ismerőse aki ismeri őket?
2012. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:

Az hogy kamu-e az kérdéses!!!!!

Én szolnoki vagyok, itt van rendes irodájuk is, de én nem fizetek előre senkinek semmit.

A cég létezik, de ha azt nézzük mi arra a garancia hogy ők ki is közvetítenek? Tudok 1-2 céget ami 200 eurót kér, de ki is közvetít, pl az Apex.De ott fizetni kell érte.

2012. máj. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Mert még ha arról lenne szó, hogy 200 euró de garancia 100% h akár 2 héten belül kezdhetek, leszarnám.. de így..
2012. máj. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 bokiur válasza:
Kicsit gyanusak nekem kérdeztem magyarorsz.be vannak jelentve mint Falcon azt mondta hogy igen de nem tudta megadni az adoszámukat mert hogy nem tudja fejböl késöbb visszahiv de nem tette meg .cégnyilvántartoba nincs Falcon Investment.a Luxemburgi számon nem tudják hogy dolgoztatnak-e magyarokat .Befektetési cég . Üdv
2012. máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Én lefizettem a kért összeget május 2.-án, de azóta se cég, se pénz, se munka. Arra lennék kíváncsi járt-e még valaki így?
2012. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 vasember78 válasza:
Én is befizettem,meg minden. Nekem viszont küldtek egy hivatalos értesítőt az indulás pontos idejéről és helyéről.
2012. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Mi is így jártunk(ketten). Ha minden igaz máj.30-án indul a busz.Ti is ekkor indulnátok?
2012. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!