Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan szerezzek munkát...

Hogyan szerezzek munkát google segítségén kívül?

Figyelt kérdés

Googlen nézek állásokat,olyanokat is amit tegnap tettek fel. Felhívtam felvette valaki és azt mondta,hogy már betelt.

Tényleg ilyen hamar betelik vagy csak koptatás volt ? Mert felhívtam úgy 4 et de mind ugyanez sajnálom már betelt. Van amelyik ennyit mondott: Betelt viszhall. És letette. :S

Így hogyan keressek ? 18 éves vagyok most végeztem festő vagyok. Dolgozni szeretnék, festő szakmában vagy nekem már tök mind1,csak dolgozzak :(

Ha kell térdig érő benzinben hegesztek csak legyen már valami :(


2012. máj. 31. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerősök, rokonok segítségével. Beszélj mindenkivel, a nagyitól kezdve a haverokon át a boltos csajig. Ha elég sok emberrel beszélsz és elég meggyőző vagy, 1-2 hónapon belül valamelyikük szólni fog egy ajánlat miatt.
2012. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi olyanok vannak. Van ismerősöm,barátom akik hívnak,de nekem bejelentett kell és állandó !

Nekem az nem jmó,hogy 1 hétig dolgozok összeszedek pár ezret aztán itthon ülök és várok hopgy hgívjon valaki. Egy rendes állás kell,hogy bemegyek reggel 6 ra és ott vagyok 4 ig és ez állandó,bejelentett és havonta fizet. Nem unatkozok,dolgozok,kapok pénzt és van szabadidőm is. Persze nem 800000000000 milliót akarok keresni nekem a legkisebb fizetés is elég csak legyen már valami :(

2012. máj. 31. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:
nehéz. Küldd az önéletrajzodat oda amit csak találsz én is íyg vagyok. 100 önéletrajz után lett munkám.
2012. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!