Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem kötelező szakmai gyakorlat...

Nem kötelező szakmai gyakorlatnál (tehát csak én kerestem magamnak, hogy tapasztalatot szerezzek) aláírja a szerződést az iskola (a munkáltató viszont kéri)?

Figyelt kérdés
Nyáron Franciaországban szeretnék szállodái recepciósként gyakorlatra menni, már van is két hely, ahova felvennének, de szakmai gyakorlati szerződést szeretnének aláírni velem, és az iskolámmal. Nem ez lenne a kötelező féléves gyakorlatom, ezt csak magamnak kerestem,3 hónapos, csak a tapasztalatért (és a pénzért). A főiskola szerintetek tud bele fog menni, aláírják a szerződésemet, vagy mivel ez nem kötelező gyakorlat, semmi közük hozzá mit csinálok a nyáron és nem segítenek?
2012. máj. 11. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
hát figyelj, meg kell kérdezni egy próbát megér! hátha aláírják! :)
2012. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!