Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco-ban milyen az árufeltölt...

Tesco-ban milyen az árufeltöltő munka?

Figyelt kérdés
Hétfőre hívtak be egy non-food árufeltöltői munka állásinterjúrája...arra lennék kiváncsi hogy ez a meló hogy néz ki,miket kell csinálni,korrektek-e stb...és hogy az interjún mire számítsak? Valamint hogy mennyi lenne a nettó fizetésem és hogy START-kártyával könnyebben felvesznek? Lehetőleg olyanok válaszoljanak ,akik dolgoztak már ebben a szerepkörben.(Lehet feltették már ezt a kérdést de nem találtam hasznos válaszokat...) Köszönöm előre is.

2012. jún. 1. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A munkaszerződés úgy van megfogalmazva hogy együtt kell működnöd más osztályokkal is. Ez virágnyelven annyit tesz hogy bármit kérnek tőled azt meg kell csinálnod különben nem teszel eleget a szerződésnek és mehetsz világgá. Nem tűnt fel hogy kb havonta szabadulnak fel ugyan azok a pozíciók? Eszméletlen hülye dolgokat kérnek. Pl állj rá a targonca villájára, felemelnek 5-6 méter magasba és a legfelső dobozból vegyél ki valamit, mert nem akarják raklapostól az egész göngyöleget levenni, de szükség van valamire.
2012. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez durván hangzik..:D de kiváncsi vagyok más véleményre is...egyébként köszönöm a válszt.
2012. jún. 1. 13:37
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Az első válaszolóval nagyon elszaladt a szekér, ugyanis olyan dolgokat állít, ami a belső biztonsági szabályok alkalmazása mellett nem kivitelezhető. A munkaszerződésben nincs virágnyelv, egyértelműen fogalmaz. Az árufeltöltő feladata a polctöltése illetve szükség esetén kasszázás. Az eszközök rendeltetésszerű használata stb.. Most egy szerződés mintát idéztem. Egy árufeltöltői szerződést eddig mindenki megértette, úgy látszik az első válaszolónak ezzel gondjai voltak. Villás targoncával nem emelhetnek 5-6 m magasba, mert egyrészt balesetveszélyes, másrészt ilyenkor jogodban áll megtagadni ezt a tevékenységet mivel a munkaszerződésed erre nem tér ki, hozzáteszem ez jogos megtagadás. Egy osztályvezető és egy biztonsági osztályvezető se adná a nevét, se a fejét egy ilyen dologhoz. Harmadrészben, ha ilyen megtörtént akkor létezik a Tescónál egy belső "probléma" bejelentő vonal a dolgozók számára, amelyet akkor használhatsz ha úgy érzed nem jogosan jártak el veled, vagy olyan tevékenységre "kényszerítettek" amit a szerződésed nem tartalmaz. És elhiheted nekem, a villás targoncán való tornázást az árufeltöltői szerződés nem tartalmazza. Ez is mutatja hogy nem voltál/vagy tisztában a jogaiddal és a munkaköröd biztonsági előírásaival. Ezekről az első munkanapodon tájékoztatást adnak, amit megértesz (remélhetőleg) és az állírásoddal igazolsz. Az állításokat képi vagy hangfelvétellel kell bizonyítani..jelenleg számos polgári peres eljárás van folyamatban ahol a többségében dühös "volt" dolgozók fűt fát összehordva,valótlanságot állítottak, bizonyítás nélkül a Tesco -ról, aki éppen ezért bírósághoz fordult. Nálad a kocka..bizonyítsd..más különben ember nem hiszi el.
2012. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ezt mint volt/jelenlegi dolgozó írod?

ha igen akkor lenne pár kérdésem..(ha nem gond persze)

2012. jún. 2. 19:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Jelenlegi dolgozóként tettem ezeket a kijelentéseket, de még ha nem is itt dolgoznék köztudott hogy számos kitalált, valótlan dolgokat terjesztenek az emberek,legfőképp a volt dolgozók.
2012. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nos,én ezt nem tudhatom...és mondanál valamit,amikre számíthatok?
2012. jún. 2. 22:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen munkarendben leszel? délelőtt/délután vagy állandó éjszakás?
2012. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
58%
Én pedig azt szeretném kérdezni hogy, sajnos meghúztak most első szakma vizsgámon és így van-e esélyem hogy felvegyenek? Elég gáz de ezen már nem tudok mit tenni. 18 éves vagyok
2012. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze van a szakmai vizsgádnak a Tesconál történő munkavégzéshez?
2012. jún. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
TESCO-ban meg lehet dögleni... egyetlen jó oldala van: megtanultam, hogy melyik betűvel jelölt csokipapírok nyernek (Bounty, snickers... ) xDDDDDDDDDD
2012. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!