Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beadhatom erre a közalkalmazot...

Beadhatom erre a közalkalmazotti állásra a jelentkezésemet? Milyen fizetésre számíthatnék?

Figyelt kérdés

Egyetemi végzettségem van, találtam egy közalkalmazotti állást, ami tulajdonképpen végzettségemnek megfelelő lenne, de az eggyel alacsonyabb szintű, tehát főiskolai végzettséget kérnek.(de abban a szakmában, ami nekem van).

Szóval beadhatom én így erre, és adott esetben elfogadnám a főiskolai végzettségért járó bért.. Nyilván nem az a kérdés h megadnák-e az egyetemihez tartozót, mert azt tudom h nem így megy.

Vagy ez állami szférában nem alku tárgya?

Mármint h elfogadom az alacsonyabb végzettséghez tartozó bért..



A másik kérdés hogy főiskolai végzettséget igénylő munkáért mennyi a bér közalkalmazottként?


[link]


Néztem ezt a táblázatot, de nem egészen igazodom ki rajta.

Az F a főiskolai végzettséget jelöli?

A fizetési fokozat mi? Az a 122.000 az bruttó ugye?


köszönöm előre is a válaszokat!



2012. jún. 1. 18:36
 1/4 A kérdező kommentje:

ami esetleg még lényeges lehet


Bologna rendszerben végeztem,(a BA végzettségem nem feleltehető meg igazán ennek az állásnak, az MA visoznt igen), pályakezdő vagyok,tehát nem volt még munkaviszonyom.


2 nyelvvizsgém van.(nem tudom ez vmi pótlékba vagy ilyesmibe számít-e..)

2012. jún. 1. 18:40
 2/4 A kérdező kommentje:

*nyelvvizsgám

*viszont

*feleltethető

2012. jún. 1. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
A fizetés közalkalmazottaknál nem alku tárgya, ha egyetemi végzettséged van, kötelesek aszerint besorolni és fizetni. Nyugodtan beadhatod a jelentkezésed, ez nem akkora plusz költség, amiért ne vennének fel. Ilyen probléma inkább akkor szokott lenni, ha valaki egyetemi végzettséggel jelentkezik olyan munkakörre, amihez egy szimpla érettségi is elég.
2012. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem köszi:)
2012. jún. 1. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!