Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi álmaitok munkája/hivatása?...

Mi álmaitok munkája/hivatása? Vagyis inkább úgy kérdezem, ki az, akinek a munkássága számotokra lenyűgöző?

Figyelt kérdés
Például én ha újra születhetnék aktív sportoló lennék. De már 23 vagyok, úgyhogy ez veszett ügy :( De hallottam már valakitől, hogy ő például balett táncos akart lenni kiskorában :) Ti mik lennétek legszívesebben, ha újból kezdhetnétek?
2012. jún. 3. 15:42
 1/9 anonim válasza:
Ilyen értelemben, ahogy te értelmezed nem. Talán lenne egy rendszeres sport az életemben, de semmiképpen sem versenyszerűen. Álmaim munkája pedig az, ha azt csinálom, amit szeretek és ezért még meg is fizetnek. Ha ez teljesük , tulajdonképpen "mindegy" mit csinálok. Több dolgot is szívesen csinálnék. Most éppen építőmérnöknek tanulok. Remélem így mindkettő feltételem teljesül :)
2012. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jah, hogy most még nem dolgozol... ebben az esetben, lehet, hogy később azért változni fognak az elképzeléseid.
2012. jún. 3. 19:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Online vállalkozás beindítása (pl. digitális termékek árusítása, magas bevételt hozó weboldalak létrehozása), majd befektetések és passzív jövedelemből élni.
2012. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nem igazán értem a kijelentésed, hogy még nem dolgozom. Annyi idős vagyok, mint te, amit leírtam, nem hiszem hogy változni fog. Valószínűleg neked sincs még olyan hatalmas tapasztalatod munka terén..

nyilván nem véletlen tanulom azt, amit...nyáron többször volt alkalmam belepillantani az évek alatt...szerintem azért válaszoltam...

2012. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia! én már 6 éve dolgozom, annak idején nekem is nagyszerűnek tűnt a hivatásom. Most sem kevésbé nagyszerű, csak elgondolkodtam, mi lett volna, ha... Teljesen más azután álmodozni egy munka után, hogy dolgoztál x időt, mintha még csak bepillantást nyertél volna a dolgokba. De azért kösz a válaszod.
2012. jún. 4. 11:26
 6/9 anonim válasza:
Ja, így már értem. Azért azt a mondatomat még mindig tartom, hogy "bármi", ha szeretem és fizetnek érte :) Ez szerintem később sem fog változni :)
2012. jún. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kőgazdag fehérgalléros maffiózó.

De ha meg lehetne élni belőle akkor szobrász, vagy keramikus, vagy fényképész.

Színésznek eszembe jutott a legelején jelentkezni, de még azelőtt rájöttem hogy nem menne annyi ember előtt hogy akár felvételire hívtak volna.

2012. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is balett táncos lennék :D vagy ötvös. vagy főállású anya :D
2012. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én tűzoltó szeretnék lenni, de nagyon.

Most az egyetemen szenvedek, utálom az egészet. Sajnos nem látom esélyét, hogy a tűzoltósághoz bekerülhessek. Esetleg még a masszőr szakma is érdekelne, vagy ha más nem, marad a katonaság végső esetre.

21/f

2012. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!