Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek mi a véleménye a Lenyűgö...

Kinek mi a véleménye a Lenyűgöző Teremtményekről?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, hogy ki milyennek találja a Beautiful Creatures - Lenyűgöző teremtmények-et. (Kami Garcia - Margaret Stohl könyve)Érdemes-e elolvasni, vagy nem? 10-ből hanyas könyv?

2012. máj. 17. 18:02
 1/4 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett a könyv, bár nem rajongok a természetfelettiért, mégis megfogott. 7-est adnék rá:-)
2012. máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AliceSwan ***** válasza:
Nekem nagyon-nagyon tetszett. Imádtam(gyakorlatilag). Egyik kedvenc műfajom a fantasy, másik a romantikus. A könyv is remek! Szóval, olyan 9-es környékén mozog :))
2012. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úristen. Hát, attól függ, milyen típusú olvasó vagy, én elég kritikus voltam.

A szerzők ugyanis előszedték az összes témához illő klisét (halott anyu rejtélyekkel, titokzatos új lány, különleges képességek, valamilyen kiválasztás, megoldandó rejtély, satt.), amit már ezerszer megcsócsáltak előttük. Vannak benne elég logikátlan dolgok és elmaradhatatlanul sok romantika (az a Twilightból jól ismert, "veszélyes vagyok rád nézve, de nagyon szeretlek"-típusú). Nekem az egész olyan volt, mintha már olvastam volna előtte, csak más nevekkel és kevesebb mókuskedvelővel. A végén van egy nem túl nyilvánvaló nézőpontváltás, ami elég rosszul jön ki, mert addig egy büdös szót nem hallottunk a lány szemszögéből. A karakterek nem túl eredetiek. Az alaptörténet még elmegy (én ezért is vettem meg), de a kivitelezés szerintem kevésbé lett fényes. Valószínűleg a kevesebb több lett volna.

Persze ízlés kérdése, de nekem ez 10-ből 3 pont. Abból kettőt a borító visz. :)

2012. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett. 10/10
2012. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!