Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok mondani olyan sikertört...

Tudtok mondani olyan sikertörténeteket amiket saját szemetekkel láttatok, tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

Itt olyasmire gondolok mint pl látjátok ,h a szomszédotok feljebb jutott a ranglétán sikeresebb lett, jobban keres, stb..

Legális illegális egyaránt érdekelnek.


2012. jún. 3. 21:56
 1/3 kapo1588 ***** válasza:
elvégeztem egy iskolát, kaptam utána állást, most el tudom tartani magam és még félre is tudok tenni. Szerintem ez a mai magyarországon már sikertörténetnek számít!:) Amúgy akiket ismerek azok se most lettek sikeresek hanem a 90-es években...
2012. jún. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
milyen iskolát végeztél?
2012. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ebben az országban olyat ne keress amibe bele is lát a kisember és legális is mellette. Max puszta mázliról van szó kis lépésekkel,. Pl vállalkozópár kis alaptőkével indít céget, kicsiben kezd, bekap pár zsíros megbízást, eleinte széthajtják magukat, aztán utána már párfős céggé növik ki magukat hogy más hajtsa ki magát az ő zsebükért, és ha még több meló bejön akkor kibővítheti magát a cég. Ez kb tipikus.

Csak a magyar vállalkozónál hülyébb nincs, mert olyannak általában az megy aki hülye hozzá hogy melózzon, vagy elborultan kergeti a maszek rögeszméit. ja és nem szeret fizetni.

2012. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!