Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon kacerkodom a gondolatta...

Nagyon kacerkodom a gondolattal, hogy megprobalkozzak valamilyen oceanjaro hajon vegezheto munkaval. Vannak itt olyanok, akik tudnanak tippeket, tanacsokat, esetleg sajat elmenyeket mondani nekem?

Figyelt kérdés

Igazabol leginkabb az erdekelne, hogy milyen tipusu embereket keresnek ezekre a hajos munkakra.


En elegge zarkozott vagyok, nem vagyok az a tarsasag kozeppontja tipus, aki mindenkihez rogton bizalommal es hatalmas lelkesedessel fordul, nehezen nyilok meg, nem vagyok tul beszedes, inkabb elvagyok a sajat gondolataimmal.

Viszont arra gondoltam, hogy egy konyhai kisegitoi, vagy takaritoi allas talan megfelelo lenne, mert kifejezetten szeretem azt, ha sok a munka, folyamatosan van elfoglaltsag, es ott talan nem kell annyira emberekkel foglalkozni, jopofizni.

Vagy oda is kifejezetten nyitott, beszedes, baratkozos szemelyisegeket varnak?


Vannak sajat tapasztalataitok? Esetleg tudtok valamilyen forumot, ahol olvashatnek sajat beszamolokat, vagy akar kerdezni is lehet?


Meg annyi info, hogy az angolt elegge jol birom es dolgoztam mar kulfoldon, tehat azt mondhatom, hogy viszonylag nagy tapasztalatom van a multikulturalis kornyezetben torteno munkavegzesben es azzal termeszetesen tisztaban vagyok, hogy a hajokon nagyon kemenyen kell gurcolni, ami nem lenne problema.


2012. ápr. 24. 15:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!