Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állást keresek, melyik munkaer...

Állást keresek, melyik munkaerő kölcsönző cég adatbázisába érdemes regisztrálni?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek olyan pozitív tapasztalata, hogy interneten regisztrált az adatbázisba, és megkereste a kölcsönző cég egy állásajánlattal? Szerintetek interneten érdemesebb regisztrálni vagy személyesen bemenni egy önéletrajzzal?
2012. jún. 7. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én regisztráltam. Valóban megkerestek HR-esek, sajna mindig mellélőttek bár náluk ez szakmai ártalom. Plusz megkeresett jó pár ügynök toborzó cég is.


Próbálkoztam a személyes bemenéssel is, de mindig olyan furán néztek rám, hogy már én éreztem magam kellemetlenül, szóval ezt inkább feladtam.


Legjobb ha te keresgetsz ki állásajánlatokat és küldöd el rá az önéletrajzodat. Szerintem.

2012. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen, én is tartok attól, hogy ha személyesen megyek be, akkor furán néznek majd rám... és akkor ugyanott leszek, mint ha csak neten regisztráltam volna + még egy oda vissza utat is megspóroltam.
2012. jún. 8. 08:22
 3/3 anonim válasza:
Trenkwalder. Nekem bejött 2x is:)
2012. júl. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!