Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elegem volt! Soha többet nem...

Elegem volt! Soha többet nem akarok dolgozni! Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Az sem érdekel, ha a híd alá kerülök, mert nyilván ez az út oda visz, de nem vagyok hajlandó többet az életben dolgozni. Semmi időm semmire és senkire, meg magamra sem, ideje hogy lógassam a lábam öregkoromig, utána meg még egy kicsit.
2012. jún. 9. 00:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Én elég sokat dolgozom, de ettől még jut arra időm, amire akarom: szórakozás, barátok, család, testmozgás. És én nyugdíjas se szeretnék lenni, szeretem a munkát, és azt hiszem, ha nyugdíjas lennék, csak beleunnék a semmittevésbe.
2012. jún. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Igaz, hogy lesz időd, de a legtöbb dologhoz, hobbihoz pénz is kell, azt pedig egy normális ember a munkájával keresi meg. Így marha rossz lesz csak a sok szabadidőddel az életed.
2012. jún. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Kell keresni olyan tevékenységet, amit örömmel végzel, és még fizetnek is érte, akkor nem szenvedés lesz a munka. A semmittevés dögunalmas tud lenni egy idő után.
2012. jún. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Akkor menj a híd alá és látni fogod hogy éhesen-koszosan-büdösen nem olyan jó buli ám a semmittevés...
2012. jún. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Igazad van ! Mindennap holtfáradtan biceg haza az ember agyilag leterhelten estére. Beesik az ágyba. Hétvégén meg alig tudja az ember kipihenni és mehet dolgozni :(
2012. jún. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Munkája válogatja.
2012. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
Nem lenne egyszerűbb olyan unkát keresni ahol nem kell 19 órát dolgozni naponta? Ja hogy ehhez tanulni kell és tudás sem árt..
2012. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat, majd meglátom mi lesz.

utolsó eléggé beszűkült vagy, ha azt gondolod, hogy 2 diplomával, 4 nyelvvel dolgozol és nem hajtják ki a beledet. de te tudod..

2012. jún. 9. 11:35
 9/18 anonim ***** válasza:
14%
Mert neked 2 diplomád van és 4 nyelvet beszélsz? Mik ezek és mit dolgozol?
2012. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%

11:35


ha neked 2 diplomád lenne és 4 nyelvet tudnál nem itt siránkoznál.

2012. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!