Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a külföldi...

Mi a véleményetek a külföldi idénymunkákról?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez mennyire megbízható:

[link]



2012. jún. 11. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Linkeltél egy gyümölcsszedésre toborozó oldalt. Ebből mégis honnan kéne tudnunk hogy megbízható-e vagy sem?
2012. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy esetleg vki már járt ott és vannak tapasztalatai.
2012. jún. 11. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja, értem a kérdésben "a külföldi idénymunkáról" kérdezel, nem konkrétan erről.

Amúgy iszonyat kemény lehet, gondolom reggeltől estig kell dolgozni, és a szállás sem több egy ágynál kb.

2012. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk én attól félek hogy átvernek, ezért nem tudom hogy merjek e jelentezni.
2012. jún. 11. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt könnyen kiküszöbölheted. Általában azok az átverések ahol ők kérnek pénzt előre valamilyen mondvacsinált indokkal, pl önéletrajz fordítás 50 eu, meg hasonlók.

Te mész dolgozni, nekik kell fizetniük, nem neked. Ha nem kérnek pénzt akkor szerintem okés.

2012. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]

Itt mondjuk elkérik az utiköltséget, akkor ennél már lehet hogy vmi nem stimmel?

2012. jún. 11. 14:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a kiutazást ők intézik akkor az útiköltséget előre szokták kérni, mert mi van ha valakit kiutaztatnak ingyen, és nem megy el dolgozni, hanem lelép fizetés nélkül.

Ez még szerintem ok, nem biztos hogy átverés.

2012. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon szépen köszi a válaszokat!
2012. jún. 11. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!