Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hallottatok már az ún. próbavá...

Hallottatok már az ún. próbavásárlói munkáról? Vannak tapasztalataitok? Mennyit és hogy fizet? Hogy kell bevallani és leadózni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A legnagyobb baj vele, hogy csak időszakos, tehát nyugdíjig ne tervezz vele.

Nekem a másik bajom vele, hogy számlaképesnek kell lenni hozzá, tehát mindent be kell vallani utána.


Ez a meló inkább csak érdekesség, olyan szerepekbe kerülhetsz amibe eddig még nem. Majdhogynem hobbi, egy kis zsebpénzzel.

Ha jól emlékszem, ezt írják is a mit kínálunk rovatban, hogy érdekes, új szituációs helyzetek.

Valóban nem az a klasszikus, bemegyek a munkahelyre, dolgozok és hazamegyek.

Főállásnak biztos nem jó/nem elég.

2012. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pataki Éva ***** válasza:
Szia! Én regisztráltam, gondoltam kiegészítőnek jó lesz, ennek már lassan egy éve, kétszer küldtek helyszíneket, de tőlem távol esőket, ahová külön utaznom kellett volna, (és útiköltséget nem térítenek)azokat nem választottam, de azóta semmi.Ne építs rá.Egyetlenegy munkát találtam ami kiegészítőnek jó, és itthon is tudom csinálni. Ha érdekel írj privibe. Üdv Éva
2012. jún. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!