Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyenek az emberek Angliában?...

Milyenek az emberek Angliában? Nehéz emberek? Vagy inkább távolságtartóak?

Figyelt kérdés
Mit szólnak az angolok amikor mondjuk megtudják,hogy magyar vagyok?Lenéznek?Mik a tapasztalatok?

2012. jún. 16. 20:17
 1/8 anonim válasza:
0%
Csak ha borsodi vagy!
2012. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Angliában is olyan emberek élnek mint a világon bárhol.

Vannak akik kedvesek, vannak bunkók, tahók, rendesek, vidámak, elkeseredettek, unalmasak, érdekesek stb..Van aki könnyen barátkozik van aki távolságtartó..Akárcsak otthon Magyarországon.


Semmit nem szólnak ha megtudják,hogy magyar vagy, mert a legtöbb angolnak fingja nincs hogy hol van Magyarország, hogy egyáltalán van ilyen ország.

Ha megpróbálod elmagyarázni hogy hol van akkor jön a szokásos kérdések

- akkor te tudsz lengyelül? Szlovákul?

Kevés angol van akit érdekel a származásod. Ezért nem fognak sem lenézni,sem meglepődni.

Csak megjegyzem, hogy még mindig jobb hogy nem indiai vagy lengyel vagy, mert egyre jobban utálják őket..(rengetegen vannak már)

2012. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapjaban veve az angolok kedvesek, empatikusak es meg barotkoznak is, bar picit tenyleg jellemzo rajuk a tavolsagtartas. /Megtartjak azt a 2 lepes tavolsagot, pl nem olyanok mint az olaszok/


Mar megszoktak, hogy tobb nemzettel elnek egyutt, mert eleg regota ott elnek a bevandorlokkal egyutt.

Nekem inkabb jo a tapasztalatom, mint sem.


Igazabol a lenezessel kapcsolatban meg, azt nezik le aki ugy vielkedik. Ugyanugy mint barki.


Peldaul mi mondhatjuk, hogy lenezzuk a romakat, de ez sem lenne igaz, mert nem mindenki van igy ezzel!

2012. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Most nyaraláson elég sok nemzetiséggel sikerült beszélgetnem.


A briteknek semmi bajuk nincs velünk.

A németek is azt mondták hogy a magyarok jól dolgoznak, szívesen látják őket.

Meg hát mi legalább keresztények vagyunk meg fehérek... ez még egy erős érv volt mellettünk, akármennyire is rasszista, de a britek mondták hogy sok gondjuk van a messziről jött bevándorlókkal... nem asszimilálódnak, megnőtt a bűnözés ilyenek.

2012. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem szólnak, mert kb tényleg fogalmuk sincs arról, hogy kik ezek a magyarok. Úgy vannak vele, hogy ezek valahonnan onnan kelet-európából jöttek ahonnan az sok lengyel, de ezek mégse lengyelek.
2012. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de akkor az angolok ilyen...hát hogy is mondjam...? Tudatlanok? Szóval azért valami általános képnek kellene lenniük az európai országokról nem? Minden esetre érdekes amit írtok :)
2012. jún. 17. 08:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 20:47 vagyok-


A legtöbb angol bizony tudatlan. A fiam itt kint jár iskolába. A történelem messze nem foglalkozik annyi témával mint amit otthon tanulnak. Ezért nincs fogalmuk például arról,hogy hol van Magyarország. Az alaptudásuk is alig van meg..(hozzáteszem újra,hogy nem minden angol buta)

Tudnék mesélni olyan élményekről hogy miként reagáltak arra,hogy "magyar vagyok"..:D

(a legviccesebb talán az volt,amikor megkérdezték, hogy még mindig jegyre kapjuk a kaját?? meg ottmindig hó esik mint az oroszoknál?)

2012. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt egy cikk ami rávilágít hogy tényleg iszonyat tudatlanok a Brit gyerekek (és felnőttek). Én itt élek kint,és nap mint nap elképedek, hogy ezek mintha a Marsról jöttek volna.

[link]

2012. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!