Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen Ausztriában, Németorszá...

Milyen Ausztriában, Németországban és Angliában az élet?

Figyelt kérdés

Milyen Ausztriában,Németországban és Angliában az élet?

Az ottani fizetésekből ki lehet jönni,lehet félretenni házra,kocsira,nyaralásra..stb?

Milyenek az ottani árak?

Hova érné meg jobban kiköltözni?



2012. máj. 28. 18:41
 1/2 anonim válasza:

Még eddig én sem éltem külföldön,de véleményem szerint amiket olvastam ezekről az országokról Ausztria a legjobb.Ott ha vendéglátóiparban dolgozol,akkor kapsz szállást és ellátást.Pl. hotelben egy szobalány megkeres tisztán 1000-1200 Eurót.Egy szakács vagy egy felszolgáló még többet.

Angliában viszont az élet jóval drágább,és ott albérletet kell fizetned.Szóval én Ausztriára szavazok!Szerintem ebből a pénzből lehet félretenni!De a német nyelvet mindenhol kérik.

2012. máj. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ausztriába költözz! Ott ugyan olyanok az árak,mint itt,lehet hogy kicsit több,de a fizuért megéri kiköltözni!
2012. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!