Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresés tippek érettségivel?

Álláskeresés tippek érettségivel?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy érettségivel a fenekem törölhetem ki, hanem hogyan szerezhetnék egy normál állsást. 1 éve ülök már itthon, de semmi eredmény. Webmester szakmám van, amit nem szeretek, nem is tanítottak, nem is tudok. Interneten szoktam jelentkezni állásokra, de 1 ideje már be sem hívnak, vissza sem jeleztek. Pár hónapja elég sok interjún voltam már pedig, de 1. körnél vége a jóságnak. Vagy kamu állásra, vagy "tukmálósra" hívnak be, pedig tudom, hogy remek munkaerő lennék, és lelkiismeretesen dolgoznék a kompetenciámnak megfelelően. Hagynom kéne az interneten való keresgélést?

2012. jún. 19. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

szia, honnan vagy?

nemed?

egészségügyre mit mondasz? szerintem a szoc.otthonokban meg e.ü. ellátó helyeken még mindig van hiány...

megpróbálhatnád.

ha felvesznek gondozónak (sok helyre nem kell végzettség), akár be is iskolázhatnak,és úgy szakképzett lehetsz, sok helyen így csinálják.

2012. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Budapesti vagyok és 22/f.

A beteggondozás nem az én világom. Oda hatalmas empátia kell, ami bennem nincs meg annyira.:S

2012. jún. 19. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:

ja, ok :)

Huh, már Pesten is pangás van? Az tényleg gáz.


igazából nem is tudom...én sem keresgélnék neten mindenesetre.


Add be az önéletrajzod cégekhez, ahol gyártás folyik, mert oda nem kell különösebb végzettség. Semminél az is jobb, aztán csak adódik olyan, ami megfelelőbb lesz Neked. Én ezt csinálnám.

2012. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!