Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha most egy év próbaidőn...

Ha most egy év próbaidőn vagyok lopásért akkor már nem lehetek rendőr?

Figyelt kérdés

egy bicajt vittem el részegen és elkaptak a rendőrök már rég megbántam ...

17/L


2012. jún. 19. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom nem.
2012. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát már nem.
2012. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:(
2012. jún. 19. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy bicikli eltulajdonítása nem szabálysértésnek minősül? 1 év próba idő? Mi a f@sz?
2012. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lány vagy, 17 éves, aztán bicajokat lopkodsz részegen? :P Jó zsernyák lennél te is...:)

Esetleg szexuális játékok közben beöltözhetnél rendőrnek, az is lehet izgi :P

2012. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még nem. Esetleg próbáld meg 4-5 év múlva, korlátozott belátási képesség esetén elkövetett bűncselekményt (14-18 év kor közötti személy még csak korlátozottan cselekvőképes), azt általában méltányolni szokták. Ráadásul "csak" próbaidőn vagy. Van egy pár rendőr ismerősöm, akik fiatalkorukban szintén elkövettek egy-egy bűnvétséget (amit elkövettél, az csak bűnvétség). Szóval még lehetsz. De szerintem jobban járnál, ha kivernéd a fejedből a rendőr szakmát, mert nem egy álom meló, a fizetés meg pláne felejtő...
2012. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem nagyon köszönöm... Egyébként azért hajtott mert apukám is az ...
2012. jún. 19. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!