Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki író akar lenni...

Ha valaki író akar lenni akkor érdemes kimenni külföldre vagy Magyarországon is lehet sikeres? Sok pénzt kereshet itt is ha tényleg jó?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 08:09
 1/4 Retekszisz válasza:
Más nyelven szerintem elég nehéz irodalmi szinten írni, és a művészek mindenhol döglődnek.
2012. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék! Amúgy Magyarországon szerintem csak a nagyon jó és nagyon híres íróknak lenne esélye pénzt szerezni. Éppen ezért nekem is az a tervem, hogy a könyveimet angolul is és magyarul is megírom. De az angolhoz nem feltétlenül kell kimenni külföldre - szerintem elég az is, ha sok angolt olvasol és hallgatsz.
2012. jún. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Retekszisz válasza:
Itthon nem lehet írói pályára készülni. Mindenki mást csinál mellette, még a Kossuth- és József Attila-díjasok is: tanítanak, újságot írnak, fordítanak. Megélni csak akkor tudsz az írásból, ha valami igénytelen populáris konzummocskot írsz, arra van sok vevő.
2012. jún. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha azért akarsz író lenni, hogy sok pénzt keres, felejtsd el. Az szépirodalmi írók 75%-a soha sem lát pénzt munkájából, a 95%-uk pedig nem tud megélni belőle.
2012. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!