Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért azok akarnak leginkább...

Miért azok akarnak leginkább gazdagok lenni, akik egyáltalán nem tudják hogy mit kezdjenek az életükkel?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Mert hülyék.
2012. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Ez nem feltétlenül igaz,én nem csak AKAROK hanem elköteleztem magam a gazdagság felé,mert szeretem a pénzt és az ezzel járó luxust,meg amit megtehetek plusz önmegvalósítás.

Pont ezaz,hogy azok akarnak gazdagok lenni akik elkötelezettek,és hajlandóak TENNI érte.Mert kőkemény meló ez,de megéri nagyon is.

2012. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Kőkemény meló.

Úgyis kellene valami közmunkát vállalnom. Legyen a feladatom a gazdagok megsegítése. Csatlakozzatok ti is egy ilyen mozgalomhoz!

2012. jún. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem értem utolsó ezt mire írtad,de igenis fogalma sincs az embereknek,hogy mennyit kell egy embernek aki sikeres dolgoznia,ott nincsen,hogy kezdődik a meccs és 4-kor lelépek,a f_szt este 10kor még javában dolgozik,volt,hogy este 10-kor még dolgoztam SZOMBATON és vasárnap 5-ig toltunk ,ezt kibírná így?Úgyhogy csak kaja,meg edzésen voltam.
2012. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Valakik csak rámondják, de valakik pontosan tudják: a pénz érdekli őket és gazdagok akarnak lenni. Más meg gyógyítani akar, a harmadik óvodásokat nevelni, a negyediket a jogi témák érdeklik, az ötödiket meg a programozás.

A feszültség ott van, hogy csak az első esetben lehet sok pénzt keresni, mert ott ez a közvetlen cél. A többivel alapvetően nem, csak ha a hivatással együtt jár a relatív magas jövedelem. Nincs különbség olyan szempontból, hogy mennyit hajlandó tenni az illető a céljáért. Alkalmanként mindkettő sokat tesz, csak az egyikkel jár pénz, a másikkal nem, vagy kevesebb. Sőt, akinek a pénz a célja, gyakran sokkal kevesebbet dolgozik sokkal több pénzért, mint az, akinek valami más a hivatása. Pedig lehet, hogy az eredményeik alapján sokan megérdemelnék a jelentős anyagi megbecsülést, csakhogy ez a dolog ilyen igazságtalan.

2012. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért kedves 53%-os mert a kérdésben nem a sikeres emberekről esik szó, hanem éppen a sikertelenektől. A sikeresek tudják, mint szeretnének elérni az életben, s azt meg is valósítják. A kérdező viszont azok felől érdeklődik, akik nem ilyenek: „…nem tudják, hogy mi kezdjenek az életükkel…” – írja.
2012. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

15:31: és konkrétan mit dolgozol?


Amúgy én azt tapasztalom, hogy sokan irigykednek a gazdagabbakra (ez mondjuk nyilvánvaló), de amikor megtudják, hogy mi az illető napi elfoglaltsága, munkája, akkor már legyintenek, hogy ő azt nem csinálná semennyiért sem.

2012. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek veled ebben az irigykedés, de mégsem dologban, de azért egy martinász arcán megcsillanó veríték hozzám közelebb áll, mint egy tőzsdeguru homlokán lecsorgó.
2012. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez igaz, a napokban is volt egy olyan kérdés, hogy mivel tudnék sok pénzt keresni. Most érettségiztem, nem értek semmihez.

Valóban az az aranyszabály, hogy semmiből csak semmi lesz. csak valamiből lesz valami. És ez sem mindig igaz, mert pl. tanárként a lelkem kitettem, és kaptam nettó 50 e Ft-ot, és ott pl. nincs is ranglétra, 20 év múlva is csak tanár leszel, és nem keresel több pénzt.

Én ezért elhagytam a pályát, pénzügyes lettem, de itt is nehéz érvényesülni, volt akit előléptettek, volt akit nem, és nem az érdemes szerint, hanem, hogy ki hogy tud ny..alni. Sajnos sokszor olyanok keresnek jól, akik tényleg meg sem érdemlik.

2012. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont azért mert nem tudják hogy mit kezdjenek az életükkel, aki gazdag az a mai világban bármit megtehet bármit kipróbálhat stb stb stb... akkor lehet igazán belekostolni az életbe ha valakinek sok pénze van. Sok helyre elutazni világot látni különböző sportokoat hobbikat kitalálni és akkor akkor már van mit kezdeni az élettel.:D
2013. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!