Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon jelenleg van-e...

Magyarországon jelenleg van-e kereslet tűzvédelmi előadóra (vagy tűz- és munkavédelmi előadóra), ha igen, akkor sacc/kb. milyen fizetésre lehet számítani ebben a szakmában?

Figyelt kérdés
Érdemes-e egyáltalán pénzt beleölni abba, hogy egy ilyen szakot valaki elvégezzen, vagy felesleges?

2012. jún. 25. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szállodában dolgozom, hozzánk minden évben jön kétszer, megtartani a tűz- és munkavédelmi oktatást ami ügye kötelező.

Szerintem érdemes megcsinálni, főleg ha be tudsz kerülni nagyobb cégekhez.

Én ezt jobban el tudom képzelni vállalkozási formában, de biztosan vannak olyan cégek is, akik alkalmaznak ilyen embereket.

2012. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
önmagában nincs, ez nem kizárólagos beosztás egy cégnél. Ha van mellé egy munkavédelmi szakképesítésed is, az már jobb, munka-tűzvédelmis már nagyjából lefedi a 8 órát egy >500 fős cégnél. Ha meg még egy környezetvédelmi is van, esetleg még angolul is beszélsz, akkor van számodra pár EHS menedzseri ajánlatom... :)
2012. aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A terület annyira széles spektrumú, hogy nem lehet egyben kezelni, főképp nem egymondatban leírni: érdemes-e...


Ismerek munkavédelmi technikust aki átlagfizetésért dolgozik, egyéni vállalkozót aki kisebb nagyobb pénzért lohol megállás nélkül, de EHS szakértőt is aki könnyedén megkeres 1-2 milliót még itthon is, külföldön pedig még többet.


Egy tűzvédelmi szakmérnök ha ügyes sokat dolgozik és keres is, vagy elmegy a katasztrófavédelemhez.


Műszaki érzék nagyon kellhet hozzá, persze van terület (szervezés, menedzsment, rendszertervezés) ahol ez nem szükséges annyira.

2013. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az én cégemnél egy Tűzvédelmi előadó, aki csinál bejárásokat, meg megcsinálja a tűzvédelmi szabályzatot, meg készít kiürítés számítást, és megvan a munkavédelmi előadója is és képes kockázatelemzést is csinálni, és kémiai kockázatbecslést is az úgy kb. 220-300 ezer körül keres.

De ezt csak akkor ha megoldó személyiség és nem problematikázik minden feladaton! :)


Lett már munkahelyed?

2018. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, lett, teljesen más irányba tendálódtam :)

2019. ápr. 7. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!