Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most Magyarországon melyek...

Most Magyarországon melyek azok a foglalkozások amikből hiány van pedig lenne rá kereslet?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok főiskolára jelentkezni de nem tudom hogy milyen szakot válasszak nem hogy a későbbiekben a diplomával kitörölhessem a fenekem.

Eddig kereskedelmet tanultam maradjak ebben vagy válasszak mást amire nagyobb a kereslet?


2009. aug. 27. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem vmi informatikai szakot válassz, én abból látok sok hirdetést, pl. php fejlesztő, asp.net fejlesztő, mysql, ajax, javascript. ezeket szerintem programtervező informatikus vagy mérnök informatikus szakon tudod tanulni. ezenkívül gépészmérnököknek láttam még sok hirdetést. angolt mindenképp tanulj, mellette még egy nyelvet. de sajnos ezt előre nem lehet megjósolni, 4-5 év múlva mire lesz szükség. mivel ezekre jelentkeznek most legtöbben, lehet addigra már ezek is telítve lesznek, és másból lesz hiány.:(
2009. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
illetve az orvos is hiányszakma, csak azt hivatalosan nem nagyon fizetik meg. de ha magánrendelőt nyitsz, akkor jól kereshetsz. csak az sok-sok év kemény tanulás.
2009. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! orvosira biztos hogy nem megyek mert ez nekem nehéz lenne, jó tanuló vagyok de azt nem bírnám :(

Tavasszal mindenképpen akarok nyelv vizsgázni, már tanárt is találtam meg beszéltem nyelviskolával a vizsga miatt, angol után pedig vagy olaszt vagy spanyolt vagy franciát szeretnék tanulni:)

2009. aug. 27. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!