Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet valaki egy híres...

Hogyan lehet valaki egy híres amerikai sztár háttértáncosa? Mi kell, hogy elérhető legyen ez az álom?

Figyelt kérdés
Persze buta egy kérdés, meg ez egyenlőre csak álom. Az értelmetlen válaszoktól kíméljetek meg, komolyak a szándékaim.
2012. jún. 25. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát innen tőlünk nagyon nehezen külföldön gyerekkortól táncolnak, nagy tudás, tapasztalat, egy jó tánciskola jó összeköttetésekkel. De a legtöbb táncos általában egy ügynökségnél köt ki, akik kiközvetítik válogatásokra. Néha nyílt felhívások vannak és kilométeres sorok.
2012. jún. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is kint kell élni Amerikában. Onnantól pedig majdnem ugyanaz, mintha itt Mo-n akarna befutni, csak kb. 30-szor nehezebb.
2012. jún. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk elvégezném a táncművészetit,..amit hamarosan elkezdek..és kiköltözöm Amerikába, felkeresek egy ügynökséget akkor mondjuk azt "lenne esélyem" rá?
2012. júl. 27. 13:16
 4/6 A kérdező kommentje:

egyébként Lady Gaga lenne az álmom..hisz olyan a stílusa..a ruhák a zenéje megfogott..és imdádom az összes táncukat!

Gyakorlott vagyok a hasonló stílusokban és folyamatosan képzem magam..rengeteg stílusban balett..hip-hop!!!


De gondoltam Corinára is..akit úgy tudom román..ő közelben lenne és ha szereznék angol tudást beszélhetnék egy táncosával, aki fennt van facebookon. Eszméletlen kiképzés szerű gondolom a koncert felkészítő tánc próbák..gondolom nagyon durván elszántnak kell lenni ahhoz, hogy tényleg egy híres sztár mögé kerüljek. Megnéznék az előéletem..a családom..a múltam minden. REMÉLEM EGYSZER AZÉRT SIKERÜL.

2012. júl. 27. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem nézik az elő életed a családod a múltad. Max aláíratnak veled egy szerződést, hogy tartod a szád a sztár dolgairól stb. különben ejnye-bejnye.

Mellesleg sokszor azt is nézik a válogatáson, hogy külsőleg, magasságban, stílusban mennyire illesz bele a projektbe.

Mellesleg készülj fel rá, hogy több tízezer príma és képzett táncos van, talán nálad is jobbak úgyhogy az ügynökségek is válogatnak.

Persze azért valahol el kell kezdeni.

2012. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azthittem, hogy tényleg ilyen komoly... nos igen ezért képzem magam folyamatosan! Túl sok jó táncos van Amerikában..akikhez soha nem érek majd fel! Stílusban mindenféleképp beillenék, hiszen ők a példaképeim is..folyton őket utánzom.
2012. aug. 8. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!