Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek az éjszakai...

Mi a véleményetek az éjszakai árufeltöltő munkáról a Tescoban?

Figyelt kérdés

Sok rosszat hallottam sajnos a Tescoról, de nincsen nagyon más lehetőség. Hozzáteszem, diákként dolgoznék.


Aki dolgozott/dolgozik a Tescoban árufeltőltöként (éjszaka) leírná tapaszalatait? Köszönöm!



2012. jún. 26. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én sokat voltam Gödöllőn, és vannak negatív tapasztalatok. Mondjuk főnöktől is függ, nekünk eléggé durva jutott, nagy volt a fejetlenség, nem tudtuk miből mennyit kell a raktárba vinni. De van kellemes élmény is: mikor túlóráztunk kifizették nekünk emelt bérrel :)Ez volt kb 5 éve :)
2012. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
72%
Igen, sok függ a főnöktől és a diákvezetőtől is. Mivel éjszaka van így nem lesznek annyian, és az órabér is magasabb!
2012. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Én pár éve dolgoztam éjszakai árufeltöltőként soroksáron a barátnőmmel. Nekem nagyon tetszett, a főnök viszonylag rendes volt, mivel tudta, hogy barátnők vagyunk ugyan oda tett be minket. Este jobb, mert nincs annyi vevő, nyugalom van és a bér is magasabb (volt akkor)
2012. jún. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
felejtsed el, átverik a fejedet, inkább menjél a sparba
2012. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
SZAR! váci útiba voltam, a legszemetebb kisfőnököt kaptuk ki. akikkel egyszerre léptem be,kb. 30 ember, 1 hét alatt mind felmondtak velem együtt :) csicskáztattak, állandóan azt mondták: pörgés pörgés, a nagy tele roll kocsit egyedül kellett eltolni ki a kukához, még 2 ember is alig bírta, nemhogy egyedül. reggelre már alig bírtam menni. én visszapofáztam neki, aztán csak nézett mint borjú az új kapuban. szarcsimbókok, soha többé tesco, inkább utcát söpörnék :) ja és akkor mindenkit fölvettek, a gypsy volt az áruházvezető :) tiszta szégyen volt.
2012. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

én is ugyanezt a kérdést akartam feltenni, mint a kérdező, de már felesleges :D már csak azt kérdezném, hogy mennyit fizetnek?!

én is éjszakára gondoltam

2012. jún. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
most nem tudom mennyi, de 2008-ban br. 103 ezer volt, amire rájönnek a pótlékok(éjszakai, hétvége). én 5 napra kaptam 30 ezret :)
2012. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ti hogy mentetek oda dolgozni? Iskolaszövetkezettel,vagy bementetek a tescoba,hogy heló,holnaptól jönnék dolgozni?? :D

és kb milyen nehéz cuccokat kell emelni?

2012. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
7. hozzászólónak: szóval nettó 75ezer volt akkor? idén többet kapnék, mint akkor?:D:D:D:D gondolom ja
2012. jún. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én iskolaszövetkezeten keresztül dolgoznék ott. Szerintem hetente elég lesz 2 éjszaka, talán 3.


Köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 30. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!