Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnénk nyáron (diák)...

Szeretnénk nyáron (diák) munkát vállalni, de nem találtunk semmit, Pécsen, érdekelne minket elsősorban ( amúgy meg 2 főről lenne szó) Segítség?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit elkéstél már ezzel. Ne haragudj, de a legtöbb diák már március környékén lefixálja hogy hol fog dolgozni a nyáron, ez így már elég lehetetlen.
2012. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hozzánk jöhetsz dolgozni. 500/h.
2012. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már valóban elkéstél, legtöbben már nyári szünet első napján munkába állnak. Nekem tavaly amikor még tanuló voltam már május elején be kellett mennem a helyi szövetkezetbe hogy legyen valami és már akkor is alig volt lehetőségem. Szerintem ti is menjetek be több helyre aztán ha esetleg lenne üresedés majd szólni fognak.
2012. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!