Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg VÉGZETES HIBA, ha...

Tényleg VÉGZETES HIBA, ha állásra jelentkezésnél nem tudom, hogy kit szólítok meg?

Figyelt kérdés
Külföldi állásportálon hirdetett állásnál otthagynak mindig egy e-mail címet (persze Magyaron is). Elküldtem a motivációs levelet, önéletrajzot stb. Dear Sir or Madam; Dear Hiring Manager <--ezek nem jók mert állítólag fel kellene hívnom a céget, hogy mondják meg a hiring manager nevét, hogy levélbe meg tudjam szólítani pl: Dear "Mrs Smith". Az emberek tényleg telefonálgatni szoktak? :)

2012. jún. 27. 03:54
 1/4 A kérdező kommentje:

A "10 végzetes hiba" angol cikk: top 2:


"2. Failing to address the letter to the specific name of the recipient. Addressing the letter to "Dear Personnel Director/HR Director," "To Whom It May Concern," "Dear Sir or Madam" (or worse, "Dear Sirs") instead of a named individual are all lazy approaches that show the employer that you were not concerned enough to find out the name of the person with the hiring power. It's not always easy to find the name of the specific hiring manager, but try to do so if at all possible. Usually, you can just call the company and ask who the hiring manager is for a given position. Tap into your personal network to learn the names of hiring managers. Let's say a company post an opening online. You know someone who works at the company. Ask your contact to find out the name of the person hiring for that position. Also use the library, phone book, and Internet to track down names of hiring managers."

2012. jún. 27. 04:02
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát a Dear Sir or Madam stb burkoltan azt jelenti, hogy Tisztelt "Aki a tökömet érinti". A cikk szerint utána kell járni, ami sokszor egy kemény munka. Na de kérem.. :)
2012. jún. 27. 04:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Bárki szívesebben olvas egy olyan levelet, ami kimondottan neki van címezve, ez érthető.

De egy titkolózásba burkolózó cégnél, ahol csak egy "Send your CV to hr@company.com" van megadva, lehet, hogy ki sem tudod deríteni a konkrét nevet. És persze olyan is van, hogy egy nagyobb cégnél van 4-5 HR munkatárs is és mindenkihez befut a levél, aztán az foglalkozik vele, akinek épp ideje van. Ilyenkor szintén nem tudod névre címezni a levelet.

Szóval igen, amikor csak lehet, címezd névre, de szerintem ez a szabály nincs kőbe vésve.

2012. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De végzetes ám! Meg ne próbáld név nélküli megszólítással elküldeni a levelet, mert menten szörnyethalsz! Magyar cégeknél egyáltalán nem is szokás kiadni a HR-es nevét (többek között adatvédelmi okokból, no meg azon praktikus megfontolásból, hogy egyáltalán nem biztos, hogy egy adott pozícióra csak egy HR-es toboroz). Szerintem, ha a hirdetésben explicit módon meg van nevezve, hogy kinek kell címezni a jelentkezést, akkor természetesen őt kell megszólítani. Miden egyéb esetben inkább "creepy", ha kinyomozod egy munkatárs nevét, noha az nem is szerepelt a hirdetésben... (Tudom, hogy régi a kérdés, de mivel még mindig riogatnak ezzel a hülyeséggel a különböző állásportálok mindentudó cikkei, gondoltam, csak leírom, hátha segít valakinek.)
2014. okt. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!