Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pesten nyári munka hogyan?

Pesten nyári munka hogyan?

Figyelt kérdés

Vidéki 19 éves fiú vagyok... úgy gondoltam felmennék egy ismerőshöz Budapestre munkát keresni egy időre. Ha találok valamit nyilván maradok, ha pedig nem akkor hazajövök. Tapasztalatból tudom hogy vidéken munka nem hogy felnőttnek de fiatalnak sem nagyon van, vagy ha van akkor csak kapcsolati alapon lehet megszerezni.


Az érdekelne hogy Pesten ezzel mi a helyzet, hogyan lehet munkát keresni, és ha felmegyek akkor mit vigyek magammal és mivel/hol kezdjek.

Gondoltam a fürgediákra. Mik a vélemények róla?

Esetleg valami megbízható munkaközvetítő iroda?



2012. jún. 29. 10:07
 1/1 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy addig érdemes feljönnöd Pestre, amíg nincsenek konkrétumok. A legtöbb szövetkezetnél úgy van, hogy interneten kell jelentkezni a munkára, és vagy értesítenek, vagy nem. A legtöbb vissza sem jelez, ezt tapasztalatból mondom, keresni és csak keresni kell. Minél több szövetkezet oldalát nézegetni. Sok sikert! 18/L
2012. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!