Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségizettek, akik semmilye...

Érettségizettek, akik semmilyen munkatapasztalattal nem rendeleznek, hogy kerestek munkát?

Figyelt kérdés
Lévén hogy már diák se vagy de szakmád sincs? Nem nagyon tudom hogy lássak hozzá...

2012. jún. 29. 00:04
 1/6 anonim válasza:
71%
milyen típusú mukát szeretnél keresni? Nem szeretnél inkább egy főiskolára menni és szakmát tanulni? Mert a mai világban az egyetemet végzett emberek se nagyon találnak állást itt Magyarországon, az érettségizetteknek nem sok esélye, hacsak nincs protekciód vhol (de ezek szerint nincs), vagy tőkéd, amit pl egy boltba vagy vállalkozásba be tudsz fektetni...
2012. jún. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősökön keresztül. De minél előbb végezz el legalább egy jó okj-t, mert hosszútávon érettségivel nem fogsz megélni. És fiatalon könnyebb tanulni.
2012. jún. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Újsághirdetés útján és csináltam egy önéletrajzot amit a környéken lévő minden olyan helyre beadtam ahol úgy gondoltam szükség van még 1 emberre.
2012. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja továbbtanulok, csak érettségi után kihagytam egy évet újraérettségizés céljából, így a tanulói jogviszony megszűnt, legközelebb meg már csak szeptembertől leszek diák. No de a harmadik jó ötletnek tűnik, köszi :)
2012. jún. 29. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmész zöldségesnek pakolni.


Vagy egyéb kulimunkát,

pl talicskázni meg lapátolni építkezésre.

2012. jún. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Óóó illett volna odaírnom, hogy lány vagyok :D de már szétdobáltam az önéletrajzom, most várok... :)
2012. jún. 30. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!