Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek azok a munkák Angliában...

Melyek azok a munkák Angliában amelyek keresettek és sokat lehet velük keresni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Lassan már semmi, ott is válság van!
2012. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az elsőnek igaza van. Én bérszámfejtőként dolgozom, és megnéztem, hogy ott mik a fizetések. Hát, alig több, mint itthon, azzal a szakmával pl. ott még rosszabbul élnék, mint itthon. Mert persze minden sokkal drágább.
2012. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 eNerdzsy ***** válasza:

Általában elmondható, hogy kint is azok élnek jobban az átlagnál akik egy komoly szakmára specializálták magukat: ( mérnökök, orvosok, fogorvosok stb.)

Természetes, hogy a nyelvtudás és a komoly indulótőke alapfeltétel.

Tapasztalatom szerint akik autómosóba, kertészetbe, betanított munkára, és hasonló helyekre mennek ki, ritkán keresnek többet mint amennyi a létfenntartáshoz kell.

2012. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

AZ én tapasztalatom is az hogy akik kimennek azok talán kicsit jobban élnének de a 90%-uk nem is takarékoskodik. Innentől semmi különbség a kettő között.

1 embert ismertem aki direkt pénzt gyűjteni ment ki és nagyon spórolt. Nah ő tényleg egész sok pénzt összegyűjtött!

De a legtöbb magyar költekező lesz ha picit többet keres...

2012. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ép most olvastam hogy a szállodákba rengeteg helyen keresnek pincéreket szakácsokat és szakácssegédeket

A pincér fizetését néztem meg és kb 400 ezer havonta + a borravaló 150-200 fontal lehet számolni

2012. jún. 30. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Hiába 400 ezer ft!!! Ugyanis nem forintban költöd el!!!

Ott ez nem igazán több, mint itthon 60 ezer ft.

Akkor éri meg ennyiért dolgozni (pl. Ausztriában), ha minden nap hazajársz, s itt költöd el.

Amúgy Nekem a fél családom Angliában él, de diplomásként vannak kint foglalkoztatva!

2012. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Segéd szakasszisztensként bankrabló mellett ott is sokat lehet keresni. :)
2012. aug. 15. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!