Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi pénzt lehet kérni...

Mennyi pénzt lehet kérni reálisan egy ilyen munkáért?

Figyelt kérdés
Angol egyetemi tanári végzettségem van (jó nevű egyetem, öt éves, osztatlan, nappali képzés). Tolmácsnak hívtak egy üzleti megbeszélésre. A megbeszélés helye a város másik végén van. Az utazás oda- vissza 2 órámat venné igénybe. A megbeszélés úgy egy óráig tartana, vagy egy kicsit kevesebb. Persze az utazásnak költségei is vannak, bár van BKV bérletem...
2012. júl. 2. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
ELTE-n végeztem angol szakon (még a bolognai rendszer előtt), én az ilyesmiért egy húszast szoktam kérni, elvégre egy délelőtt elmegy vele. Üzleti körökben ez nem összeg, simán kifizetik akár zsebbe is, ha nem tudsz számlázni.
2012. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Más is írhat még.
2012. júl. 2. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!