Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hódmezővásárhelyen miért nem...

Hódmezővásárhelyen miért nem talál állást a fiatal pályakezdő?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Máshol se talál!
2012. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ugyanez! Máshol sem talál.


De ezzel kereshetsz némi zsebpénzt, én is elkeseredettségemben kezdtem el. Nem kell befizetni semmit, csak regelni, és hirdetéseket kell megtekinteni, amiért pénzt kapsz. Ha érdekel, privátban küldhetek segítséget hozzá.

2012. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodjatok meg az idősebb sem talál, legfejtebb közmunkát ha szerencséje van.
2012. júl. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Senki sem talál :( De azért állambácsi kéri a pénzt még tőlünk is :/
2012. júl. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan azért amiért máshol se talál senki...Mert nincs, mert nem csinálnak munkahelyet,mert nekik jár a milliós fizetés a többi meg pusztuljon éhen....
2012. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért nincs az egész országban, mert tönkreverték a mezőgazdaságunkat, az iparunkat. Hozzák be külföldről a silány termékeket, mi meg alig gyártunk valamit. Maradnak a rabszolgatartó összeszerelő üzemek.
2012. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mennék én a rabszolgatartó összeszerelő üzembe, csak legyen munkám.
2012. júl. 5. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!