Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erzsébet utalvány: az elfogadó...

Erzsébet utalvány: az elfogadóhelyeken bármire beváltható, vagy nézik, hogy mit vettem?

Figyelt kérdés
Mert ugye elvileg hideg és meleg élelmiszerre lehet beváltani, de akkor ha elmegyek a Tescoba, veszek kenyeret, tejet, húst, meg mondjuk mosóport is, akkor a mosóport már nem fizethetem Erzsébet utalvánnyal?
2012. júl. 3. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
mi régen iskola utalvánnyal is vettünk kaját, mármint mondjuk úgy, hogy belelógott a kaja ára a tanszerekbe meg ruhába, stb. pénztáros mindig legyintett, hogy nem kell foglalkozni vele. nem tudom most mennyire szigorú. ha többségben azt veszel amire való az utalvány és belecsúszik valami plusz, akkor szerintem nem fognak parádézni rajta.
2012. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csak élelmiszert! Se kávét,se kozmetikumot,se kutyakaját.
2012. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A TESCO és CBA nagyon szigorúan veszi oda ne is menjünk.

Érdekes, hogy étterembe még alkoholt is fizethet vele az ember szégyelljék magukat !!!


Az ERZSÉBET utalvány egy nagy sz...

Megalázó még ,ahol lehet is fizetni vele ahogy válogatják

,hogy mit vehet belőle az ember.

Nevetséges , hogy még egy üdítőt vagy kekszet sem fogadnak el vele.

Nem jó kedvében vásárol vele az ember inkább adnának rendes fizetést akkor nem kellenének ezek a jegyek, amivel csak a gyártó jár jól.

Mi lesz ha a családi vagy a segélyek egy részét is ebben adják még egy pelenkát vagy szappant se vehet az ember.

Szégyen aki ezeket kitalálja.

2012. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!