Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkásként mik a tapasztal...

Diákmunkásként mik a tapasztalatok a "prémium kategóriás" kávézókról? Dolgozott már valaki valamelyikben? Milyen a légkör, fizu. , munka, korrektek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 10:23
 1/2 anonim válasza:
Azt csak én remélem, hogy ilyen helyen baristák dolgoznak? Ha még prémium kategóriásokban sem értenének hozzá, az nagyon gáz lenne.
2012. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én Costa Coffee-ban dolgoztam,(nem tudom neked mi számít prémium kategóriának)a reptéren,diákmunkásként.

Nagyon kemény,nagyon hajtós,úgy nem keresetem olyan rosszul,de ugy éreztem,nincs arányban a belefordított energia a fizuval.De legalább barista lettem.

Nekem a légkörrel (is) volt bajom,azért hagytam ott.

De egyébként szerettem csinálni:)

2012. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!