Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németországban 4 hónap bejelen...

Németországban 4 hónap bejelentett munkaviszony után jár-e munkanélküli segély és ha igen mennyi?

Figyelt kérdés
Kb. havi 1600-2000 bruttót kaptam. Nettóban az átlag kb. 1400 volt. Minden infó érdekelne. Tapasztalat is. Német cégnek dolgoztam német munkaközvetítőn keresztül. Itt is élek, csak német papírjaim vannak.

2012. júl. 6. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Én tavaly kint éltem és 7 hónapot dolgoztam. Amikor létszámleépítés miatt elvesztettem az állásomat a lakóhelyem szerinti önkormányzattól munkanélküli segélyt kértem. Nem kaptam. Elutasítottak azzal,hogy nincs 1 éves munkaviszonyom.

Nem tudom,hogy idén változott-e,de magad is utána tudsz járni.

2012. júl. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!