Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzba mindenképpen be...

Önéletrajzba mindenképpen be kell írni a mostani munkahelyem nevét?

Figyelt kérdés
Vagy elég csak a pozíció? Nem akarom, hogy ebből gond legyen, mert a mostani főnököm elég ismert...
2012. júl. 17. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert mi lenne ebből a gond?


Vagy az, hogy mondjuk bankrablóként, sikkasztóként(egyéb bűnözőként) ismert?


Az ilyesmi(vagy hasonló) tényleg nem vetne rád jó fényt...


Privátba megírod a nevét?

2012. júl. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Helyileg ismert, széles ismeretségi körrel rendelkezik és lehet, hogy ahová beadnám az önéletrajzom, ott is ismerik.

Ezért gondoltam arra, hogy a cég nevét kihagynám.

2012. júl. 17. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Én se írnám be.

Sőt nem írom be, mert ebben a pozícióban vagyok. Túl hamar terjed az információ, nem kell hogy visszaüssön.

2012. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nézd, ha nem távmunkáról van szó,akkor két helyen egyszerre úgyse tudsz ledolgozni 8 óra munkaidőt, szóval az egyik helyen - a másik javára- mindenképp fel kell, hogy mondj...


Milyen területen dolgozol amúgy? Országos hírű a főnököd? Tehát ha kiírnád a nevét, mindenki tudná aki olvas újságot, néz tévét, hogy ki az?

2012. júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak abban a városban ismert, ahol lakom. Hasonló munkakörben keresek állást, mint amiben most dolgozom, ezért nem akartam kiírni a cég nevét, mert esetleg ismerik és szólnának neki, hogy lépni akarok...nem akarok konfliktust, amíg nem biztos a másik állás. Pláne ha fel sem vesznek. De ha a főnököm fülébe jut, hogy állást keresek, biztos kirúgna...
2012. júl. 17. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!