Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pesten lehet munkahelyet...

Pesten lehet munkahelyet találni? Veszprémi vagyok, itt lehetetlen.

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk Pestre költözni.Vannak olyan gyárak,ahol biztosítanak szállást?Nekem amúgy kereskedelmi,neki pedig pék a szakmája.De itthon egyszerűen lehetetlen elhelyezkedni!Elkeserítő!

2012. júl. 17. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Veszprémhez közel van Füred, Almádi, Csopak, Alsóörs. Esetleg ott nincs valami vendéglátós szezonmunka, amivel ki lehet húzni a nyár végéig?

Én is Veszprém megyei vagyok eredetileg, és nyaranta általában mindig sikerült melókat találnom a Balatonnál. Persze az is igaz, hogy ez 2000-2007 között volt, és akkor még sokkal jobban mentek a dolgok, így a Balatonon is nagyobb pörgés volt.

Most Pesten élek már, és ugyan van munkám, de nagyon nem rózsás a helyzet, ha albérletben kell laknod.

Olyan munkahelyről nem nagyon tudok, ahol biztosítanának szállást, max. munkásszálló, de az egy párnak nem igazán ideális, hogy "finoman" fogalmazzak.

2012. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vállalkozás. Ő süsse a kenyeret, te meg árulod :P
2012. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Munkás szállóra gondoltam,átmenetileg,amíg a szakmánkban el nem tudunk helyezkedni és albérletet kivenni.Nem tudom milyenek a munkás szállók,azt hittem lakhatnánk együtt.Vagy ott ilyen 20an egy szobában nyomorgás van?A parton nem igazán van meló mostanság,vagy nem hirdetik,nem tudom.

Második válaszoló!Nagyon aranyos az ötleted :D,de sajnos kezdőtőke nélkül kivitelezhetetlen.De legalább megnevetettél :D.

2012. júl. 18. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!