Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megjegyzi maganak egy fonok,...

Megjegyzi maganak egy fonok, ha hibazik az alkalmazottja?

Figyelt kérdés

Itt most en lennek az alkalmazott. Kisebb hibakat gyakran ejtek, de helyre is hozom. Tegnap viszon egy jokora hiba esett a munkamon, amit helyrehoztam ugyan, de nem rajtam mulott.

Roviden: szamlakkal foglalkozom, egyik rendelesen euroban volt az ar feltuntetve, en pedig nem szamoltam at, ugy szamlaztam le- nem kis osszegrol van szo. Ma szolt a fonokom, hogy telefonaltak az illeto cegtol, hogy az ar nincs atszamolva. Azt hittem, megall bennem az uto... Nem kaptam leszidast, csak figyelmeztetett, hogy maskor jobban figyeljek, mert megtehettek volna, hogy nem szolnak, igy parezer euro minuszba jovunk ki.

Az erdekelne, hogy egy fonok mennyiree jegyzi meeg maganak az alarendeltjenek egy- egy ilyen hibajat, es esetleg emlekezik ra egy esetleges leepiteeskor? Amugy lelkiismeretes beosztott vagyok, de emberbol vagyok en is...


2012. júl. 19. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Főnöke válogatja, de múlik még a személyes szimpátián, illetve az alkalmazott munkamorálján.

Ezt látatlanban megmondani, kb olyan, mint vértesztet elemezni ránézésből.

2012. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nem ismerjük a főnöködet, így érdemi választ nem lehet szerintem adni. Nyilván, ha annyira habzó szájú lenne, már kirúgott volna a tegnapi nappal, de ahogy írod, hogy egyébként lelkiismeretes vagy, nem gondolnám, hogy az első adandó alkalommal téged elbocsátani!
2012. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
megyjegyzi, de leépítéskor nem ez fog számítani, hanem hogy ki feküdt le a főnökkel (ha férfi). Ha nő, akkor meg hogy melyik munkatársa hiteti el vele, hogy 30-35 évesen még nem gáz, hogy nincs pasija....
2012. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Nálam negyedik dobása nincs az alkalmazottnak, ilyen jelentősnek nevezett hibák sorozatából, amennyiben az pár hónapon belül, szinte zsinórban követik egymást.

Ha több hónap, esetleg év is eltelik a jelentős bakik között, akkor még szerintem megbocsátható.

2012. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen bárhol előfordulhat, nálunk is volt már hasonló baki. Azóta ha nagyobb számlákat állítunk ki, "több szem többet lát" alapon a főnök mindig vet rá egy pillantást, mielőtt kiküldjük. Leszúrás, veszekedés, ilyesmi nem volt miatta, az meg pláne szóba sem került, hogy emiatt bárkit meneszteni kellene. Tökéletes ember nincs, hibát mindenki véthet.
2012. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!