Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan bánt, hogy a barátom...

Jogosan bánt, hogy a barátom minden áldott nap megjegyzi, hogy mennyi szép nő futkozik az utcán?

Figyelt kérdés
Az nem zavar, ha megnézi a szép nőket, hűséget fogadott nem vakságot. DE az azért már kezd idegesíteni, hogy minden nap végig kell hallgatnom, hogy mennyi szép nő van a világon. Tudom én ezt anélkül is. Olyan mintha valami haverja lennék, akivel kitárgyalhatja ezeket a témákat. Már mondtam neki, hogy ne mondja, mert engem ez zavar, mert úgy érzem, hogy nem vagyok elég neki, de így is kicsúszik a száján. Nem vagyok egy féltékenykedő hárpia, de olyan rosszul esik. Én minden tőlem telhetőt megteszek, hogy boldog legyen, és úgy érzem, hogy ez nem elég. Nem tartom magam szépnek, a barátom azt mondja, hogy neki tetszem, de ezek után már ebben is kételkedek. Nem akarok hisztis libának tűnni, de jogos a kérésem nem, hogy ne velem ossza meg az ilyen felfedezéseket?
2011. aug. 1. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Jogos, ja. Engem is zavarna, ha a barátnő, folyton azt hajtogatná mennyi jó pasi járkál len az utszán.
2011. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen jogos. Én barátom is ugyanezt csinálta pedig mondtam neki hogy zavar. Ez az egész úgy oldódott meg hogy én is ugyanigy csináltam mentünk az utcán jött velem szembe egy csávó és akkor azt mondtam: anyááás milyen jó csávó, és bámulom. Erre ő beverte a durcát aztán volt egy hatalmas veszekedés ahol hisztiztem meg stb... és azóta nem jegyzi meg. :)
2011. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Teljesen jogosan kéred ezt tőle. Nekem sem esne jól, ha hazajönne és arról áradozna, hogy milyen nőket látott az utcán. Nem lehet, hogy valamit szeretne ezzel elérni? Esetleg, hogy változtass a frizurádon, ilyesmi? Ha viszont komolyan gondolja, engem vérig sértene, pláne, hogy minden nap ezzel jön.
2011. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
83%
Engem is zavarna ez a te helyedben. Beszéld meg vele, de most ne kérjen ki előled! Mondd meg neki h ez rosszul esik, meg minden, és ha nem tudja megérteni.... Akkor egyre rosszabb lesz a kapcsolatotok. ://
2011. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Ok , hogy nem vakságot fogadott, de nézze meg akkor a nőket, amikor nem veled van. Tudod, ha téged az nem zavar, hogy veled van és nézi őket, lehet úgy van vele, hogy az se fog, ha hangot ad neki. Én nem vagyok féltékeny típus, de ha ott vagyok vele, bírja ki, hogy nem néz meg más nőt.
2011. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

nincs tartása feléd úgy néz ki

ha egy nagy volumenű nagybetűs NŐ lennél a szemében (ami nem külsőtől függ) akkor eszébe nem jutna ilyen kijelentéseket tenni a társaságodban...

2011. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez eléggé gusztustalan. Előbb-utóbb hasonlítgatni is próbál téged másokhoz majd követelőzik mondván: téged is olyannak szeretne látni. Nem leszel vele boldog, mert nem elégedett veled, nem helyez mindenki elé, pedig ez elvárható lenne tőle.
2011. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, jogos.
2011. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Te meg mond neki, hogy aha, és mindegyiknek halál jó palija.
2011. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Nekem eleve ez a "nem vakságot fogadott" hozzáállás sem szimpatikus. Ha másokra akarja csorgatni a nyálát, járjon velük, ne velem.
2011. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!