Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kiküldhet-e magyarországi cég...

Kiküldhet-e magyarországi cég külföldre?

Figyelt kérdés
Ma közölte a főnököm, hogy ki kell mennem külfölre dolgozni az alvállalkozókkal. Én nem akarok menni, de azt mondta, akkor kirúg fegyelmivel. Ezt megteheti?

2012. júl. 20. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, a munkáltató megszabhatja, hogy HOL kell dolgoznon, munkát ad, és nem egy adott településen lévö helyen kell lennie.
2012. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. A kiküldetésre még a régi Mt. szabályai vonatkoznak, jövő év január 1-ig. [link]
2012. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aztán miért nem mész ki,tee?

Tudod,iszonyat nagy marha vagy már bocsi,ezt nem kihasználni,istenem miért nem nekem mondták még,én inkább azt kérdezném,hogy ma induljak vagy holnap is elég?

Megteheti amúgy igen,bánni fogod de te tudod,ilyen lehetőséget nem hagynék ki.

2012. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A link hasznos volt.


Az utolsónak: azért nem akarok kimenni, mert már így is sok pénzzel tartozik. Másik munkám még nincs, de tartok attól, hogy akár saját káromon kell visszajönnöm. Fizetni semmit nem akar, csak a normál bért (ami nem sokkal több a minimálnál) így azért nem túl vonzó ötlet.

2012. júl. 20. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:

ha tartozik, miért nem mondasz fel és hajtod be rajta a pénzt?



várj, ne mondd meg, szürkén dolgozol, ugye? ;)

2012. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kirúg ezért??? A nyaligátor...........
2012. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!