Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Becsapott a Tesco mit tehetnék?

Becsapott a Tesco mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Diákmunkásként dolgozom a tescoban.(pénztár)Eddig még nem volt hiányom sőt sem utalvány felcserélésem.Mert az utóbb kiderült,hogy az utalványokat is az előttem lévő pénztáros cserélte fel(aki ráadásul vevőszolgálati csoportvezető és véleményük szerint ilyet egy "vezető"nem csinál).Akkor jól leb*sztak,hogy nem vettem észre.De nagyon jól tudtam hogy nem cserélhettem fel mert mindig nagyon figyelek.Ilyen kétszer történt.Most viszont 10000Ft hiányt akarnak levonni a fizetésemből.Azt mondták kassza záráskor számolhattam el valamit.Mert nem volt ott a vezetőm.Pedig mielőtt mentem haza fel is vitték gépre és nem volt hiányom sem az utalványaim összekeverve.Ők állítják,hogy utánam mikor beült a másik diák már volt minusz 10000Ft.Csak én lehetek a hibás mert elszámoltam.Pedig ez nem így van mert mindig átszámolom kétszer-háromszor.
2012. júl. 22. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:

A tesco-s kasszaváltáskor min. 2 ember van ott: Te, és a pénztárvezető. A pénzt, utalványt neked, és a pénztárvezetőnek is át kell számolnia. Az eredményeket ráírja egy cetlire, be a kapszulába, és a trezorba kerül, zártan.

Kizárt, hogy a következő diák, vagy az előtted lévő hibázzon...

2012. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne a Tescot pereld külső úton, úgysincs semmi bizonyítékod. Inkább belülről szólj a vezetésnek a problémádról és a becsapós főnökről. Fent az irodán kell, hogy valaki foglalkozzon vele, valószínűleg meghalgatnak majd téged is meg a csoportvezetőt is - ha mással is történt ilyesmi elég valószínű, hogy menesztik.
2012. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A rovancsom jó lett.Utalványok jók lettek.Akkor miért rajtam keresik a pénzt?
2012. júl. 22. 16:41
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen hibázhat az előttem lévő is.Sőt az is aki utánam van.Csak ő csoportvezető és mindenki az ő seggét nyalja.Hát könnyebb rám fogni.
2012. júl. 22. 16:42
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj . Ne pattogjá ott te nem vagy senki csak egy olyan ember akit olcsón tudnak alkalmazni , találnak másik 20 embert a helyedre . LE veszik azt a 10000 és kész .
2012. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.Gondolom eddig egész életedben dolgoztál.Főleg pénztárosként.Mert akkor tudhatnád,hogy nem esik az olyan jól senkinek mikor tisztességesen végzi a munkáját és más figyelmetlensége miatt tőle vonják a pénzt.

Nem kell írni ha normálisan nem tudsz válaszolni.Ha csak oltogatni meg szórakozni akarsz, akkor kérlek menj másik kérdésre.

2012. júl. 22. 17:04
 7/9 anonim ***** válasza:

melyik tesco? nyugodtan mondd el :)

Én kiléptem tőlük :D

2012. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, az első vagyok: ha a rovancsod (istenem, de rég dolgoztam a Tescoban - még az egyetemen én is kb. 10éve..:DD, hála istennek...:DDD), szv. ha a rovancsod rendben volt, akkor ne engedj a zsarolásnak!!!


Követeld, hogy bizonyítsák, hogy hiányod volt!!

2012. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Farkas Bernáth válasza:

Akkor megloptak ehhez hozzá kell szokni,a csoportvezetőnek nagyobb hatalma van mert ő jobban átlátja a rendszert,ha nem tetszik a "pofád" nekik akkor is csinálhatnak neked minuszt.Énis melóztam diákként a Tescoban de rohadt egy banda az biztos.Ha nem vagy seggnyaló puncsos zombi akinek tövig ér a nyelve mindenhova akkor sajnos ilyenekre számíthatsz.Ha pedig egy előtted lévő csoportvezetőnek volt hiánya amit rád kentek akkor is neki fognak hinni és nem neked. Amit tehetsz:

-Olyan helyre mész melózni ahol nem pénzzel és értékpapírokkkal kell dolgozni saját felelősségre

-Munka előtt nyomtatsz egy nyitó kassza forgalmat és azt zsebre teszed,valamint egy zárót a végén azt is zsebre teszed és ha reklamáció van ezek bizonyíték erejűek lehetnek ha nálad is van belőlük bár amint mondtam amit ők akarnak az lesz

A másik amit ehhez fűznék ,hogy a munkavédelmi törvény azért számodra biztosít jogokat inkább,nem beszélve arról,hogy a bunkó és nem segítőkész csoportvezetőt kirúghatják mert ti egy olcsó munkaerő vagytok a tesconak amit meg kellene becsülni,TISZTELNI, nem pedig porig alázni

2012. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!