Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esély eladói munkát kapni...

Van esély eladói munkát kapni végzettség nélkül?

Figyelt kérdés
Nincs eladói végzettségem viszont nagyon szeretnék eladóként elhelyezkedni. Próbálkoztam már,de eddig sikertelenül. Most ismét láttam egy kis boltot ahová embert keresnek,de reménytelennek érzem. 21 éves vagyok, eddig 2 munkahelyem volt, hoszteszként illetve asszisztensként dolgoztam. Kedves, közvetlen vagyok az emberekkel, jól kezelem a "problémásabb eseteket", szívesen is dolgoznék olyan munkakörben ahol vásárlókkal kell foglalkozni. Most nincs lehetőségem eladói végzettséget szerezni. Szerintetek próbálkozzak vagy nézzek más lehetőségek után?

2012. júl. 22. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Tesco, pénztár. Oda nem kell végzettség. Már ha ilyen eladói állásra gondolsz.
2012. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincsen.
2012. júl. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ruházati, írószer, játék stb. bolti eladói munkákra gondoltam. Tesco ruházati osztályt már próbáltam sikertelenül. Ezek szerint valóban más irányba kell indulnom...
2012. júl. 23. 05:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves Veronika!Azt megkérdezhetem, hogy szerinted miért nincs?
2012. júl. 23. 13:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Invázió ruhás boltba próbáld meg, Ott nincs mindenkinek végzetssége.
2012. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
végzettsége.
2012. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!