Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik normális munka?

Létezik normális munka?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ahol nem kell reklámozni meg eladni szerencsétlen embereknek semmit, nem kell őket telefonon, emailen zaklatni vagy házalni náluk, nem kell nyaliznod a főnöknek, nem kérnek kamu motivációs levelet, amiben kifejted, hogy mi a fenéért is szeretnél egyáltalán dolgozni, nem kell kemény fizikai vagy rabszolgamunkát végezned éhbérért, és amit tudsz az egyetem, ill. a háztartás mellett napi max. 4 órában rugalmasan otthonról végezni. Ja, és nem 500 forintos az órabér. Már több 100 kamu távmunkát/bedolgozást ajánló hirdetést olvastam ma. Inkább éhen halok má lassan...
2012. júl. 23. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Létezik. Én mekiben dolgozom. Teljesen korrekt. Néha pörgés van, de kibírható. persze te attól biztos többre tartod magad hogy oda menj.
2012. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
vaterázz, ilyen meló nem létezik.
2012. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

én is sok mindenre jelentkezem, és állásinterjú volt hogy meglepődtem mert nem normális munkát ajánlanak.

Meg kell becsülni ami van és próbálkozni...másképp nem megy. Én dolgoztam már 400 forintos órabérben is már idén (alkalmi munka) szóval becsüld meg a kicsit is mert más annak is örülne.

Az otthoni munkák kamuk, a nem otthoni munkák egy része is....mi a végzettséged hány éves vagy?

2012. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

" nem kell kemény fizikai vagy rabszolgamunkát végezned"


És ha nincs olyan akinek a megélhetéséért azt kell csinálni akkor hogy lenne számítógéped pld?

2012. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
és igen le kell adni az igényeket, a meki sem egy álommeló senkinek, de én elmennék oda is, valamiből meg kell élni nem kell válogatni
2012. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Számomra majdnem álommeló. Klimatizált konyha, jó fej munkatársak, lehet csomót zabálni, nem fáradok el, a fizetés is egész jó. mi ebben a szar?
2012. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok, és pont azért szeretnék valamit csinálni, hogy ne szegény anyámék tartsanak el. Gondoltam mekire is meg tescora meg ilyesmikre, csak az a baj, hogy seholse dolgoztam még ezelőtt, magyar állampolgár se vagyok, mindenhol idegesítenek a magyar lakcímkártyáért, erkölcsi bizonyítványért, valami egészségügyi izéért, azt se tudom, honnan szerezzek ilyesmiket. Adózás meg dettó nem tudom, hogy működik, még kiszáll rám az apeh, aztán örülhetek. Gondoltam, ha otthoni a dolog, már csak nem kerítenek ekkora feneket a dolognak...
2012. júl. 23. 22:32
 8/15 anonim ***** válasza:
érdekes gondolat. szegény erdélyi honfitársunk :) lány vagy?
2012. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ha a mekiben dolgozol, hogy tudsz órára járni és órára készülni? Úgy tudom, ilyen helyeken, ha nem dolgozol reggeltől estig, meg nem vagy bármikor elérhető, alig kapsz valamit, vagy be menjél...
2012. júl. 23. 22:44
 10/15 A kérdező kommentje:
lány, de nem vagyok erdélyi. kiábrándult vagyok, egész nap lógtam a neten a témában. és még mindig nem tudom, honnan akasszak erkölcsi bizonyítványt meg egészségügyi cuccost...
2012. júl. 23. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!