Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehetne végre normális...

Hol lehetne végre normális fizető állást találnom?

Figyelt kérdés

Szakmunkás végzettségem van,amibe nem vesznek fel és nem azért mert fullra nincs gyakorlatom, hanem mert nő vagyok és ezt baromira nem fogadják el ...


Már mindent próbáltam:takarító,segéd,kézilány,gyári meló....


Napi 10-15 helyre jelentkezek de semmi nincs az ég világon.


Budapesti vagyok,és végképp nem tudom mit tegyek.


2012. márc. 30. 23:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, tudom, hogy nehéz, de LEHET MUNKÁT TALÁLNI. Például elmehetsz egy gyárba dolgozni. Nem egy életre szóló karrier, de addig is lehet nézelődni egyéb területeken. Továbbra is nézelődhetnél a megadott címszók alatt, mert előbb-utóbb fogsz találni állást, ha az igényeidet leadod. És látom, hogy leadod és akarod, sok sikert kívánok! És persze kitartást, nagyon nehéz lelkileg is.
2012. márc. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Cégvezető, élsportoló, agysebész, hatalomban ülő ember csókosa, atomfizikus, vezérezredes...


Most komolyan, ha állást akarsz, ami jól fizet, akkor valami olyasmit kell tudnod, amit kevesen tudnak, és értéke van, vagy megfelelő összeköttetésed kell, hogy legyen valakivel, aki az adófizetők pénzét felelőtlenül költheti. Ha olyasmivel próbálkozol, amit rajtad kívül még soktízezren meg tudnak csinálni, akkor a fizetésed a lehető legalacsonyabbra fogják leszorítani, és sosem fogod biztonságban érezni magad.

2012. márc. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Tévedés ne essék!Nem leadom az igényeim,mert nem álomvilágban élek,hanem alapból ilyen munkákat keresek,mert másra nem hinném,hogy szakmunkással felvennének.Ami ráadásba abba az iparágba nem illeszthető.


Lehet hihetetlen ,de itt vagyok 21 éves és nem vesznek fel gyárba se!úgy hogy 2 év alatt össz vissz volt 4 hónap munkám.


2válaszolónak:


Most komolyan neked a normális a milliók-milliárdok havi keresése a semmiért?É csak egy kicseszett normális bejelentett állást szeretnék ahol minimálisan több a fizetés mint a minimálbér.Nem álmodozom,mert nem tehetem meg.

2012. márc. 31. 01:13
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok, a nekem címzett kérdésedre a válaszom: Nem. Rajtad áll, hogy értelmezed a válaszom. Remélem, megtalálod a számításod. Én csak szerettem volna felnyitni a szemed. Ha normális pénzt szeretnél keresni az általad leírt körülményeiddel, és normális alatt azt értve, amit te normálisnak tartasz, akkor számodra nem az álláskeresés vezet a megoldáshoz, szerintem.
2012. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról van itt szó, hogy nincs munka, VAN MUNKA, csak nem tudnak foglalkoztatni a munkaadók, mert nem bírják kifizetni az állam felé a sarcot utánad!


Jó példa erre az is, hogy engem érdekel a gumisszakma, jelentkeztem is egy műhelybe telefonon, de az ember közölte, hogy már van embere úgy néz ki, bár nem tudja beválik e, meg egyébként is gyakorlott kell, én meg mondtam neki, hogy engem ez akkor is érdekelne, és ha van rá mód akkor szivesen bemennék szabadidőmben akár ingyen is, egy kis gyakorlatot szerezni!



Egyből azt mondta, hogy annak örülne, mert elkel a segítő kéz, és megadta a címet, meg hogy mikor lehet menni, mikor vannak nyitva.



Szal az állammal kellene már valamit egy kicsit csinálni, hogy LEJJEBBADJON a Sarcoltatásból!


Csakhát egy fecske nem csinál nyarat, ahogy a mondás is szól.


És addig ne is várjon senki változást amíg egyik ember elmegy a másik mellett és csak az érdekli, hogy neki meglegyen.


Ideje volna már felébredni, hogy mindenkinek egyre kevesebb lesz, és egyszer mindenkinél elfogynak a dolgok és azt mondják majd, hogy lapát, mert itt a frissebb verzió, sőt még mögötte 6 várakozó!

2012. márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

A végén komolyan mondom eljut oda ez az ország, hogy csak a diákmunkások fognak melót kapni, mert senki mást nem fognak tudni foglalkoztatni a cégek.


Nameg a korrupciótr is szűrni kéne.


Röhelyesnek tartom, hogy a cégeknek hagyják hogy szürkén , meg feketén foglalkoztassanak, plusz még pumpálják is beléjük a munkahelyteremtő támogatásokat. Ezen a téren baromi nagy a korrupció!


Talán ezeket a tetteket kivétel nélkül át kéne minősíteni végre bűncselekménynek, alaphangon 5 év szabadságvesztéssel büntetni, de már a gyanú felmerülését is, aztán egyből más lenne a gyerek fekvése.

2012. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Meg még amit mostanában tapasztaltam, az az, hogy eszetlenül sok vendégmunkás van, szerbek, ukránok, bolgárok, és románok is.


Azoknak vígan elég ha csak 80 ezret fizetnek havonta, mert úgyis hozzácsalják a többit az utas áfavisszaigénylésből.


Ukrajnába meg főleg egy kiemelt kereset lenne 80 ezer ft , ott az átlagbér kb 40 ezer.

2012. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nah ezt nem akartam konkrétan beírni,mert azt hittem megint a külföldi védők átharapják egyből a gigám :D


De sajnos ez pont hogy így van.Van itt egy bazi fatelep,bejelentve dolgoztatnak 6-8 románt,akik minden nap a kocsmában kötnek ki.Halál vígan megélnek mert szállás is van...


Magyar meg éhezik... :(

2012. márc. 31. 11:40
 9/20 A kérdező kommentje:

Adózás :Sok helyen bepróbálkoztam ,hogy tojok Én a bejelentésre csak akkor nem minimálbért ,,kérek" hanem dobjon rá mitomén 10-20 ezer közötti összeget és akkor tudom magamnak fizetni A TB-t,nah sokaknak ez se jó...


Sajnos ez a helyzet ebben a szar országban és egyre rosszabb.

2012. márc. 31. 11:42
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy gyárba nem vesznek fel. Én tudok ajánlani egyet, ahova jó eséllyel felvennének, elég jól lehet keresni (120-140 nettó), csak baromi nehéz meló és kimerítő. Én is dolgoztam ott 19 évesen, szintén lány vagyok. Ha gondolod, megírom privátban.
2012. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!