Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti miért dolgoztok? Mindenki,...

Ti miért dolgoztok? Mindenki, aki dolgozik az kérem fejtse ki hogy mik a céljai. Cél nélküli valutaharácsolás? Nagyobb álmok? A puszta létezés fenntartása?

Figyelt kérdés
Mikor lesz pl saját lakásotok? Szerintetek mennyire egészséges az hogy egy átlagos embernek szinte esélye sincs egyedül házat venni normálisabb helyen? Én kiszámoltam, és ha a jelenlegi helyemen maradok az ingatlanpiac pedig nem változik jelentősen, illetve nem omlik össze a pénzvilág, akkor kb 5 éven át kéne robotolnom még egy pesti panelért. Másnak meg megveszi az apukája. Miért ilyen igazságtalan az élet?
2012. júl. 25. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

"kb 5 éven át kéne robotolnom még egy pesti panelért"

Jó neked, nekek kb. 50 évig kéne.


Amúgy egy elfogadható egzisztenciáért dolgozok, hogy ne kelljen szégyenkeznem az albiban.

2012. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Miért ilyen igazságtalan az élet?"


Ha te ezt kérdezed akkor mit kérdezzen, akire éppen most lőnek Szíriában :?

2012. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van aki jó helyre született és az apja arra spórolt hogy házat vegyen a gyerekének indulásra. Én még a szüleimnél lakom, apámnak van még egy háza de ott nagyapám lakik a bátyámmal meg a bátyám barátnőjével. Én dolgozok mégpedig azért hogy anyagilag megtudjak élni most spórolok hogy legyen egy kis megtakarításom, persze nem az a célom hogy élősködjek a szüleimen, de ameddig nincs barátnőm és nem költözünk össze addig minek lakjak egyedül? Így most tudok spórolni egy esetleges lakás vásárlásra is akár vagy kitudja még mit hoz az élet. Most inkább dolgozok meg tanulok mellette esti tagozaton hogy minél több szakmám legyen minél több elhelyezkedési esélyem, minél több mindenhez értsek. Saját vállalkozást is szeretnék de ahhoz is kell egy kezdő tőke. Nekem az a célom hogy olyan 30 év feletti időmben már anyagilag biztonságban érezzem magam eltudjam tartani a családomat mert egy idő után már az is jön. Nekem ezek a kisebb céljaim, ameddig tehetem addig maradok itt itt csak kevés pénzt beleadok a közös kasszába többi meg megy későbbre és így jobb mint egyedül albérletben tartsam el magam és elússzon az összes pénzem mert akkor sosem jutok előbbre. Ez van 21/F
2012. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azért dolgozok, hogy pénzt tegyek félre a fizetésemből, egészen addig, amíg annyi össze nem gyűlik, hogy a pénz dolgozzon helyettem..

De az emberek többsége hosszú évtizedekre eladósítja magát,és azért dolgozik, hogy a bankok éljenek meg belőle, na meg ő is, mint rabszolga...

2012. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!