Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tűzoltó akarok lenni, de lány...

Tűzoltó akarok lenni, de lány vagyok. Van valami hasonló foglalkozás? Vagy olyasmi, ami ehhez kapcsolódik, de lányok is végezhetik?

Figyelt kérdés

Hallottam olyasmiről,hogy vannak,akik vizsgálják a tűz okait. Ez is érdekelne, ez mi?

19/L


2012. júl. 25. 18:02
 1/6 anonim válasza:

Pár napja kérdezett itt egy lány, aki szintén tűzoltó szeretne lenni, szerintem ötleteljetek együtt :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

2012. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tudom, hogy nem a legjobb dolog de külföldön lehetsz nőként tűzoltó. Pl. Svédországban. Csak meg kell felelni egy alkalmassági teszten, ami nagyon nehéz (ugyanaz, mint a férfiaknak). Plusz el kell végezni egy iskolát. Ha érdekel külföld akkor érdemes megpróbálni :-)
2012. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vagyok jóban az idegennyelvekkel. Bár Magyarországon már nem nagyon lehet mit kezdeni magunkkal, jó lenne kiutazni külföldre, de ahhoz kéne megfelelő nyelvtudás. És bár leérettségiztem németből 4esre, nem mondanám, hogy ténylegesen van német nyelvből alaptudásom.:(

Egyébként a másik álomszakmám az esküvőszervező, ami nem népszerű Magyarországon, így annak sem lenne sok értelme.

Ne kérdezzétek amúgy, hogy hogyan illik össze a 2 :D szép kis párosítás,de ez van:)

2012. júl. 27. 07:39
 4/6 anonim válasza:
Figyi egy nyelvet megtanulni nem olyan nehéz. Nekem se ment gimiben, most 30 évesen már 3 nyelven is beszélek ebből kettőt a munkában szinte minden nap. Szóval nem lehetetlen. Ami a nehéz az inkább az erőnléti vizsga, elég komoly súlyokat kell cipleni, szóval ha nincs kifejezetten jó kondid, akkor inkább esküvőszervező irányba indulj el :-)
2012. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jó kondim van, imádok sportolni, és elég izmos is vagyok.:D Szóval azzal szerintem nem lenne gond, max még "rágyúrnék" egy kicsit.

Hát most vendéglátást fogok tanulni, és ehhez hozzá fogok kötni a rendezvényszervezést és esküvőszervezést is.

Tehát amíg ezeket elvégzem, van időm eldönteni, hogy megpróbálkozzak-e a tűzoltóval.:)

Nyelvet meg úgyis kell vendéglátásban is tanulni, ki tudja, lehet belejövök, majd kiderül.:)

2012. júl. 27. 10:43
 6/6 Blaiseboy válasza:

Lehetsz tűzmegelőzős, vagy valami előadó...

Vonulús nem lehetsz, maximum a doktorszolgálatnál, esetleg még a kutyás keresőknél...

2012. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!