Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet, hogy átvertek? De hogyan?

Lehet, hogy átvertek? De hogyan?

Figyelt kérdés
Eladtam két telefont az interneten, utánvétellel postáztam.Az egyiknek az összege 3 napon belül megérkezett, a másikat már vagy 1,5 hete feladtam, de sehol semmi.Írtam a csávónak, hogy meg érkezett-e, de ő nem válaszolt.(ez is érdekes egy kicsit, mert, amikor még az eladásról tárgyaltunk, mindig hamar kaptam választ)De akkor sem értem, mert ha nem vette volna át a postának már vissza kellett volna küldenie, de ha a posta vesztette el, akkor meg a csávónak kellett volna reklamálni?!Szerintetek mi történt??A válasz(oka)t előre is köszönöm!

2012. júl. 27. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy adtad fel a telefont postára. Tértívevényesen,elsőbbségivel?? Ha igen,akkor nyomon tudod követni a csomag szállítását. Ha a pasas átvette akkor annak is nyoma van,mert neki alá kellett volna írnia.
2012. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az átvevő nem tud csalni utánvéttel. max nem veszi át.

a postát kell hívnod.

2012. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
valszeg a posta elszúrta. kérdezz rá náluk.
2012. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!Még egy kérdés, hogy, amit kaptam papírt a postán, hogy föladtam, azt vigyem el és kérdezzem meg, hogy mi van vele?
2012. júl. 27. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja.
2012. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy nem vette át a fickó, és akkor két hét múlva küldik vissza, mert addig várniuk kell, hogy átveszik-e. Lehet, hogy a vásárló meggondolta magát, csak nincs bőr a képén megmondani. Ezért kell lehetőség szerint kerülni az utánvételes postázást internetes eladásnál. Neked egy rakás postaköltség, amit nem térít meg senki.
2012. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :(
2012. júl. 30. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!