Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem érek rá holnap állásinterj...

Nem érek rá holnap állásinterjúra menni. Mit írjak az e-mailbe, amibe úgy kérjek időpontot hogy vissza is hívjanak?

Figyelt kérdés

van pár tippem, de kíváncsi vagyok van e valakinek valami jobb tippe.

Ja és állásinterjúra megyek azért nem tudok ott lenni a másik interjún


2012. aug. 1. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tedd át amelyikre később kaptál időpontot.

Miért raktad egy napra a kettőt?

2012. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

én hétfőn beszéltem az egyikkel, ami csütörtökön lett megbeszélve, vagyis holnap

Most meg látom hogy e-mail jött hogy holnap legyek ott egy másik állásinterjún is. Vacilálok.

Az egyik tőlem 170 km-re van a másik kb 35 km-re az amire ma kaptam az e-mailt, de többkörös.

A 170-kmre lévő állásnál konkrétan pályakezdőt keresnek és szakmai is

A másik nem konkrétan szakmai de jól fizetne, viszont kérdéses.


Mi írjak az e-mailbe? hogy fogalmazzam meg? Sajnálom azt hogy azt az állásinterjút kell igazítani ami tőlem 35 kmre van

2012. aug. 1. 10:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem fölösleges magyarázkodni.

Egyszerűen leírod, hogy nem jó az időpont, és szeretnél egy másikat kérni.

2012. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 170km-es az a szakmai,a második akkor milyen?

Nagyon vigyázz,nehogy a 35 km-es a Zepter legyen,cég nevet megadott az email vagy csak,hogy ,,összetett irodai munkára keresnek embert",mert akkor felejtsd el,az egy k_csög cég,közelébe se menj.

Szerintem menj el a szakmaira.De írd le mi az és mi a második is?

Úgy tudok tanácsot adni.

2012. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a 170 km elég sok, 3 óra utazás + városon belüli utazás szóval 4 órás utazás,és csak oda, szóval 8 órát csak utazok, és bár szakmai nem fizet meg. A másik nem a zepter, ismerem a zeptert, írtam e-mailt még nem válaszoltak rá, pedig konkrét időpontot adtam, ajánlottam én egy időpontot. Lehet h épp ez miatt csúztam le. Kamuhirdetésekkel nálam is tele a padlás. Tegnap voltam interjún piramisrendszerről szólt, de mindegy a héten még 3 interjúm lesz illetve ha netán nem válaszolnak akkor 2. De ez azért is jó mert most én válogathatok aki hamarabb válaszol vagy aki többet fizet
2012. aug. 1. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Na mi volt végül?
2012. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az egyikre nem vettek fel, a héten kaptam csak a másikra időpontot azt még nem tudom
2012. aug. 14. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!